https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarten

Zahl der Lose: 67

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 Julische Alpen, 1:100.000, G. Freytags Touristen-Wanderkarte, Wien, Feytag&Brendt, vászonra kasírozva, 64x77 cm.
12491.

cca 1900 Julische Alpen, 1:100.000, G. Freytag's Touristen-Wanderkarte, Wien, Feytag&Brendt, vászonra kasírozva, 64x77 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1963 Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe, 1:500.000, Bp.,1963., Kartográfia, 77x117 cm.
12492.

1963 Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe, 1:500.000, Bp.,1963., Kartográfia, 77x117 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1951-1981 Vegyes National Geographic térkép, 5 db (Atlantic Ocean Floor, The World, Indian Ocean Floor, Pacific Ocean Floor, The World Map) angol, 1 db magyar nyelvű (A föld, cca 2000-2010), nagyrészt jó állapotban, különféle méretben.
12493.

1951-1981 Vegyes National Geographic térkép, 5 db (Atlantic Ocean Floor, The World, Indian Ocean Floor, Pacific Ocean Floor, The World Map) angol, 1 db magyar nyelvű (A föld, cca 2000-2010), nagyrészt jó állapotban, különféle méretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1986 Veszprém megye 1841-es térképének reprintje, 108x81 cm
12494.

1986 Veszprém megye 1841-es térképének reprintje, 108x81 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
1953 A Duna révkalauz térképe - Routier du Danube de La Localité Szob Jusquá La Localité Dunaföldvár, 1: 25.000, Galatz, 1953, Secrétariat de la Commission du Danube-ny., francia és orosz nyelven, benne ceruzás jegyzetekkel, sérült gerincű-borítójú félvászon-kötésben.
12495.

1953 A Duna révkalauz térképe - Routier du Danube de La Localité Szob Jusquá La Localité Dunaföldvár, 1: 25.000, Galatz, 1953, Secrétariat de la Commission du Danube-ny., francia és orosz nyelven, benne ceruzás jegyzetekkel, sérült gerincű-borítójú félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Zahl der Gebote:
0
1748 Belli ab obitu Caroli VI imperatoris usque ad pacem Dresdae ... factam tam in Germania quam Belgio ob successionem Austriacum gesti theatrum geographice delineatum, az osztrák örökösödési háború csatái, részben színes rézmetszet, papír, Lorenz Jacob Kraus -- Homannis heredes, felcsavarva, a hajtás mentén kis sérüléssel, 53×62 cm
12496.

1748 Belli ab obitu Caroli VI imperatoris usque ad pacem Dresdae ... factam tam in Germania quam Belgio ob successionem Austriacum gesti theatrum geographice delineatum, az osztrák örökösödési háború csatái, részben színes rézmetszet, papír, Lorenz Jacob Kraus -- Homannis heredes, felcsavarva, a hajtás mentén kis sérüléssel, 53×62 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1750 Mappa specialis principatus Halberstadtis - Halberstadt térképe. Johann Baptist Homann:. Színezett rézmetszet / Map of Princedom Halberstadt . Belgium. Colored copper plate engraving. 63x55 cm
12497.

1750 Mappa specialis principatus Halberstadtis - Halberstadt térképe. Johann Baptist Homann:. Színezett rézmetszet / Map of Princedom Halberstadt . Belgium. Colored copper plate engraving. 63x55 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.
12498.

1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained
12499.

Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Bologna látképe, színezett mélynyomás, reprint, üvegezett fa keretben, 22x61 cm.
12500.

Bologna látképe, színezett mélynyomás, reprint, üvegezett fa keretben, 22x61 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0
1793 Pest-Pilis-Solt vármegye, a Jászság és a Kunság rézmetszetű térképe. ,,Mappa Specialissima Regionibus coeli juxta recentissima observ: Astronomicas accomodata I. Regni Hungariae Comitatum Pest Pilis et Solth articulariter unitorum: item Jazygiae Cumaniae Majoris et Minoris. Studio et Opera Antonii Balla Praelibatorum I: J: Cottuum Ordin. Geomet ; Hyeronimus Benedicti Sculpsit Viennae. A térképet Balla Antal [földmérő és vízépítő mérnök, 1739-1815] tervezte. Balla 1777 és 1812 között Pest vármegye mérnöke volt, 1792-ben készítette el a megye rendkívül pontos és dekoratív rajzát. A térkép melletti latin szöveg a korabeli magyarországi geodéziai mérések rövid leírását, a díszes címkeret a Sándor Lipót főherceg nádornak szóló ajánlást tartalmazza. Két lapon. A lapok mérete: 92 x 61 cm. A térkép teljes képmérete: 104 x 82 cm. Szép állapotban.
12501.

1793 Pest-Pilis-Solt vármegye, a Jászság és a Kunság rézmetszetű térképe. ,,Mappa Specialissima Regionibus coeli juxta recentissima observ: Astronomicas accomodata I. Regni Hungariae Comitatum Pest Pilis et Solth articulariter unitorum: item Jazygiae Cumaniae Majoris et Minoris. Studio et Opera Antonii Balla Praelibatorum I: J: Cottuum Ordin. Geomet ; Hyeronimus Benedicti Sculpsit Viennae. A térképet Balla Antal [földmérő és vízépítő mérnök, 1739-1815] tervezte. Balla 1777 és 1812 között Pest vármegye mérnöke volt, 1792-ben készítette el a megye rendkívül pontos és dekoratív rajzát. A térkép melletti latin szöveg a korabeli magyarországi geodéziai mérések rövid leírását, a díszes címkeret a Sándor Lipót főherceg nádornak szóló ajánlást tartalmazza. Két lapon. A lapok mérete: 92 x 61 cm. A térkép teljes képmérete: 104 x 82 cm. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
EUR
,
352,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1941 Siófok és környékének katonai térképe, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 47×62 cm
12502.

1941 Siófok és környékének katonai térképe, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 47×62 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse