https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 212

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1910-1960 11 db számla és levélpapír.
12582.

cca 1910-1960 11 db számla és levélpapír.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
12583.

cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1910 Bp., Géczy György Vad és Baromfikereskedő 5 db régi kitöltetlen fejléces számlája/fejléces levélpapírja.
12584.

cca 1910 Bp., Géczy György Vad és Baromfikereskedő 5 db régi kitöltetlen fejléces számlája/fejléces levélpapírja.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
cca 1910 Baerlein & Sons Machester / Asa Lees & Co. Ltd. Oldham pamut, gyapjú megmunkáló gép leírása és kezelése, német nyelvű kiadvány, ábrákkal, 52p
12585.

cca 1910 Baerlein & Sons Machester / Asa Lees & Co. Ltd. Oldham pamut, gyapjú megmunkáló gép leírása és kezelése, német nyelvű kiadvány, ábrákkal, 52p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1911 Az Esztergomi Kaszinó Dominó Estélyére szóló szecessziós kétlapos meghívó, Pechán József grafikája, hajtott
12586.

1911 Az Esztergomi Kaszinó Dominó Estélyére szóló szecessziós kétlapos meghívó, Pechán József grafikája, hajtott

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.
12587.

1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
1914 Az Érdekes Újság II. évf. 28. száma, 1914. július 12. Az új trónörököspár. Szerk.: Kabos Ede. Korabeli reklámokkal. Bp., Légrády-ny., VIII+64 p.  A borítón IV. Károly és Zita képével. Benne a szarajevói tragédiára, IV. Károlyra és Zitára vonatkozó cikkekkel, és fekete-fehér fotókkal.
12588.

1914 Az Érdekes Újság II. évf. 28. száma, 1914. július 12. Az új trónörököspár. Szerk.: Kabos Ede. Korabeli reklámokkal. Bp., Légrády-ny., VIII+64 p. A borítón IV. Károly és Zita képével. Benne a szarajevói tragédiára, IV. Károlyra és Zitára vonatkozó cikkekkel, és fekete-fehér fotókkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
11
1914 Jegyző-árvaházi képes naptár az 1914. közönséges évre. Bp.,(1913.), Községi és Körjegyzők Erzsébet Királynéról Nevezett Orsz. Árvaháza és Segítő-egyesülete,(Szekszárd, Molnár-ny.), 200 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, benne háborúval kapcsolatos fotókkal is. Korabeli reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, kissé szakadt borítóval, ceruzás jegyzetekkel.
12589.

1914 Jegyző-árvaházi képes naptár az 1914. közönséges évre. Bp.,(1913.), Községi és Körjegyzők "Erzsébet" Királynéról Nevezett Orsz. Árvaháza és Segítő-egyesülete,(Szekszárd, Molnár-ny.), 200 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, benne háborúval kapcsolatos fotókkal is. Korabeli reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, kissé szakadt borítóval, ceruzás jegyzetekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
13
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
12590.

1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1915 Katholikus Népszövetség Naptára. Bp., 1914, Katholikus Népszövetség. Papírkötésben, jegyzetel címlappal, foltos.
12591.

1915 Katholikus Népszövetség Naptára. Bp., 1914, Katholikus Népszövetség. Papírkötésben, jegyzetel címlappal, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1915 A Zászlónk című újság több száma egybe kötve, körbevágott, sérült
12592.

cca 1915 A Zászlónk című újság több száma egybe kötve, körbevágott, sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1916 Tolnai Világlapja rendkívüli száma IV. Károly megkoronázásáról, gazdag képanyaggal, 96p
12593.

1916 Tolnai Világlapja rendkívüli száma IV. Károly megkoronázásáról, gazdag képanyaggal, 96p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse