https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 201

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. 100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-
30595.

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Bogár Lívia (1957- ) 1984. Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott Br (2x) emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30596.

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott Br (2x) emlékérem (42,5mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bogár Lívia (1957-) 1984. Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP
30597.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly jelzett piefort Ag emlékérem műanyag tokban (62,26g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS3
30598.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" jelzett piefort Ag emlékérem műanyag tokban (62,26g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS3

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Zahl der Gebote:
13
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Br emlékérem (43mm) T:1-,2
30599.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Br emlékérem (43mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bognár György (1944-) 1986-1999. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk 14db-os sorozat, csak a záróérem hiányzik T:1-
30600.

Bognár György (1944-) 1986-1999. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 14db-os sorozat, csak a záróérem hiányzik T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Ag emlékérem (34,52g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo GS5
30601.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Ag emlékérem (34,52g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS5

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Ag emlékérem (33,75g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo GS6
30602.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Ag emlékérem (33,75g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS6

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Bognár György (1944-) 1990. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos Ag emlékérem (34,74g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo GS8
30603.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" Ag emlékérem (34,74g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS8

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos
30604.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30605.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
2
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (31,18g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) patina
30606.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (31,18g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Hier können Sie während unserer 33. Auktion die soeben ausgerufenen Positionen der ungarischen Philatelie unserer virtuelle Auktion verfolgen und hier können Sie Ihre Gebote abgeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse