https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarten

Zahl der Lose: 113

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cholnoky Jenő: Magyarország néprajzi térképe. [1903] Magyar Földrajzi Intézet, lépték nélkül, ragasztott, foltos, kis szakadásokkal, 34×48,5 cm
12317.

Cholnoky Jenő: Magyarország néprajzi térképe. [1903] Magyar Földrajzi Intézet, lépték nélkül, ragasztott, foltos, kis szakadásokkal, 34×48,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1921 Térképvázlatok és szemléltető rajzok a kézügyesség és rajz kapcsolatainak tanmenetszerű feltüntetésével. Az elemi fiú- és leányiskolák III-ik osztálya számára. Tervezte és rajzolta: Tirpák SÁndor. Bp., Szent István-Társulat, benne színezett, beírt, rajzolt lapokkal, 16 sztl. lev.
12318.

1921 Térképvázlatok és szemléltető rajzok a kézügyesség és rajz kapcsolatainak tanmenetszerű feltüntetésével. Az elemi fiú- és leányiskolák III-ik osztálya számára. Tervezte és rajzolta: Tirpák SÁndor. Bp., Szent István-Társulat, benne színezett, beírt, rajzolt lapokkal, 16 sztl. lev.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1910 Táborkari térképek 1:75 000. 12 db térkép nagyrészt felvidéki területekről, vászonra kasírozva. Jó állapotban + hozzá áttekintő térkép
12319.

cca 1910 Táborkari térképek 1:75 000. 12 db térkép nagyrészt felvidéki területekről, vászonra kasírozva. Jó állapotban + hozzá áttekintő térkép

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1900 Arad vármegye közutainak térképe. Vászonra kasírozva. Szakadásokkal 49x33 cm
12320.

cca 1900 Arad vármegye közutainak térképe. Vászonra kasírozva. Szakadásokkal 49x33 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
8
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
12321.

XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány. + A vitairat német nyelvű verziója: Denkschrift betreffend Bessarabien und die Nord-Bukowina (térképmelléklet nélkül)
12322.

Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány. + A vitairat német nyelvű verziója: Denkschrift betreffend Bessarabien und die Nord-Bukowina (térképmelléklet nélkül)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Readers Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
12323.

Reader's Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1862 Kápolnay István (?-?): Acqui Terme és vidékének saját kézzel rajzol térképe, (Alessendriához közel (Piedmont régióban), az egyik szélén és az alján szakadásokkal, 35x44 cm  Szomorú napokban mázolta Kápolnay Pista. Genfben 1862. októberben emlékezet után. Kápolnay István ismert garibaldista, feltehetőleg a szomorú napok az Aspromontei vereséget jelölik, ahol maga Garibaldi is megsebesült./  1862 István Kápolnay (?-?): Map of Acqui Terme and countryside, (near Alessandria (region of Piedmont),hand drawn map, damaged, 35x44 cm.  Hand drawn map of István Kápolnay the officer of the Garibaldian volunteers army. Probably he drawn after the defeat of Aspromonte in Genf, in oktober 1862.
12324.

1862 Kápolnay István (?-?): Acqui Terme és vidékének saját kézzel rajzol térképe, (Alessendriához közel (Piedmont régióban), az egyik szélén és az alján szakadásokkal, 35x44 cm "Szomorú napokban mázolta Kápolnay Pista. Genfben 1862. októberben emlékezet után." Kápolnay István ismert garibaldista, feltehetőleg a szomorú napok az Aspromontei vereséget jelölik, ahol maga Garibaldi is megsebesült./ 1862 István Kápolnay (?-?): Map of Acqui Terme and countryside, (near Alessandria (region of Piedmont),hand drawn map, damaged, 35x44 cm. Hand drawn map of István Kápolnay the officer of the Garibaldian volunteers army. Probably he drawn after the defeat of Aspromonte in Genf, in oktober 1862.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
XIX. sz. Omlaka erdélyi település dűlőinek kézzel rajzolt térképe 60x60 cm
12325.

XIX. sz. Omlaka erdélyi település dűlőinek kézzel rajzolt térképe 60x60 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.
12326.

Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Máramaros vármegye térképe. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, foltos, 10,5x16,5 cm./  1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Maramures/Máramaros/Maramuresch County. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, spotty, 10,5x16,5 cm.
12327.

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Máramaros vármegye térképe. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, foltos, 10,5x16,5 cm./ 1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Maramures/Máramaros/Maramuresch County. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, spotty, 10,5x16,5 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 10,5x16,5 cm./  1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 10,5x16,5 cm
12328.

1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 10,5x16,5 cm./ 1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 10,5x16,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse