Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 61

Madarász István: A kézilabdázás játékszabályai és a játékvezetés. Bp., 1997. Magyar Kézilabda Szövetség. egészvászon kötésben.
15645.

Rufpreis:
800 HUF
Török Ferenc: Pergamen. Rózsavölgyi István futóévei. Bp., 1999, Nyi-ki Bt. Kiadói papírkötés.
15646.

Rufpreis:
2 000 HUF
15647.

Rufpreis:
1 000 HUF
A. A. Kotov: A sakkozó gondolkodásának titkai. Fordította: Müller László. Bp., 1977, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés
15648.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kő András: A Grosics. Bp., 2007, Apriori Int. Számos fotóval. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
15649.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:   Bocsák Miklós: A Császár és utána a sötétség. Bp.,1984, Sport. Kiadói papírkötés.  Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.  Hoppe Pál, Szabó Ferenc: A Nyíl. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.  Gallov Rezső: Amerikai arénák. Bp.,1983,Sport. Kiadói kartonált papírkötés.   L. Réti Anna: Miért vesztettünk? Bp.,1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.   Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Bp.,1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15650.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db:   Szepesi György: Gól! Góóóól! 200 Gól! Bp.,1961, Sport. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.  Fekete Pál: Csikar. Bp.,1965, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Fritz Hack: Pelé, a fekete gyöngyszem. Fordította: Hoffer József. Bp., 1966, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Zsolt István: A labda másik oldala. Bp., 1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15651.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok 1896-1976. Bp., 1977, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.
15652.

Rufpreis:
800 HUF
Székely Éva: Megúsztam, Sport, 1989.Kiadói papírkötés
15653.

Rufpreis:
800 HUF
Golf diary/ Golf napló. Máyer Nyomda és Könyvkiadó, 2011
15654.

Rufpreis:
800 HUF
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés,
15655.

Rufpreis:
800 HUF
Szekeres István: Hegedűs Csaba. Bp., 1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15656.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF