Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 148

15820.

Rufpreis:
1 000 HUF
Thaly Kálmán: Gróf Eszterházy Antal kuruc generális tábori könyve. 1706-1709. Függelék: Gróf Eszterházy Dániel tábornok jegyzőkönyve, 1708. Bp.,1901, MTA, XVIII+2+2032 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, az elülső papírborítót bekötötték, a borítója kissé kopottas, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzéssel, címkével, de egyébként jó állapotban./ Half-leather-binding, with little bit worn cover, and little damage on the spine, but the other things are okay. In Hungarian language.
15821.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Hornyánszky Lajos: Bacsányi János és kora. Bp. 1907, Hornyánszky. 1 t. 535 p. Modern egészvászon-kötésben, könyvtári pecsétekkel.
15822.

Rufpreis:
1 000 HUF
15823.

Rufpreis:
2 000 HUF
15824.

Rufpreis:
1 200 HUF
Major Peace Treaties of Modern History 1648-1967.1-4. kötet. With an introductory essay by Arnold Toynbee. New York, 1967, Chelsea House Publishers-McGraw-Hill Book. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
15825.

Rufpreis:
8 000 HUF
15826.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15827.

Rufpreis:
8 000 HUF
15828.

Rufpreis:
4 000 HUF
15829.

Rufpreis:
1 000 HUF
15830.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15831.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF