Bücher: Technik

Zahl der Lose: 41

17229.

Rufpreis:
2 000 HUF
A technika világa. Szerk.: Beke Manó. Bp., é.n., Athenaeum. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, kihajtható táblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható tábla sérült, szakadt.
17230.

Rufpreis:
2 000 HUF
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, laza fűzéssel, javított kötéssel, kissé foltos lapélekkel, 928-929/930-931 oldalak foltosak, egy lap sérült (929/930.)
17231.

Rufpreis:
2 400 HUF
Textilkészítés. Történet és alapfogalmak. Szerk.: Timárné Balázsy Ágnes, E. Nagy Katalin. Képzőművészeti Főiskola Restaurátor- és Konzervátorképző Intézet jegyzetei 11. Bp., 1981, Képzőművészeti Főiskola Restaurátor- és Konzervátorképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
17232.

Rufpreis:
1 200 HUF
17233.

Rufpreis:
1 800 HUF
17234.

Rufpreis:
2 000 HUF
17235.

Rufpreis:
1 000 HUF
Morva Rezső: Kézikönyv az összes gőzkazánok, locomobil és cséplőgépek kezeléséről. Az összes stabil- és locomobil-gőzkazánok és locomobil-gőzgépekről vizsgázók előkészítésére. Győr, 1901.,Győregyházmegye Könyvsajtója, IV+150 p. Negyedik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két kijáró lappal.
17236.

Rufpreis:
1 000 HUF
Phylaxia Szérumtermelő Rt. 1912-1942. 30 éves jubileumának emlékalbuma. Bp.,é.n. Kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban, papír védőborítóval, tokkal
17237.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Promnitz I. : Der praktische Zimmermann. Leipzig ,1902. Urnd. Kiadói festett egészvászon kötésben.
17238.

Rufpreis:
1 800 HUF
Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
17239.

Rufpreis:
1 600 HUF
Mérlegtechnikai kézikönyv. Szerk.: Dr. Kemény Tamás. Bp.,1980,Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17240.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF