Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 52

NDK ~1960-1970. 9db-os vegyes emlékérem tétel, közte 1db román emlékérem T:2 GDR ~1960-1970. 9pcs of various commemorative medal, including 1pc Romanian medal C:XF
31415.

Rufpreis:
5 000 HUF
NDK 1973. Dresden kerámia plakett eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (48mm) T:1 GDR 1973. Dresden ceramic plaque in original case with certificate (48mm) C:UNC
31416.

NDK 1973. "Dresden" kerámia plakett eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (48mm) T:1 GDR 1973. "Dresden" ceramic plaque in original case with certificate (48mm) C:UNC

Rufpreis:
800 HUF
NDK 1985. VI. Kerületi Érmekiállítás Saalfeld csegely formájú Br emlékérem (63x61mm) T:2 kis ü. GDR 1985. 6th Provincial Coin Exhibition in Saalfeld klippe Br commemorative medal (63x61mm) C:XF small ding
31417.

NDK 1985. "VI. Kerületi Érmekiállítás Saalfeld" csegely formájú Br emlékérem (63x61mm) T:2 kis ü. GDR 1985. "6th Provincial Coin Exhibition in Saalfeld" klippe Br commemorative medal (63x61mm) C:XF small ding

Rufpreis:
3 000 HUF
NDK 1987. Stralsund Numizmatika 25. évforduló 3db klf hajókat ábrázoló Br emlékérem (40mm) T:1- GDR 1987. Stralsund Numismatik 25th Anniversary 3pcs of diff Br commemorative medals picturing ships (40mm) C:AU
31418.

NDK 1987. "Stralsund Numizmatika 25. évforduló" 3db klf hajókat ábrázoló Br emlékérem (40mm) T:1- GDR 1987. "Stralsund Numismatik 25th Anniversary" 3pcs of diff Br commemorative medals picturing ships (40mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
31419.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Németország DN Deutsche lokomotiven / Drache egyik oldalán festett, jelzetlen Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP,a festés kissé kopott Germany ND Deutsche lokomotiven / Drache one side is painted, unmarked Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, the painting slightly worn
31420.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Németország DN Fünfzig reichspfennig 1924 jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU Germany ND Fünfzig reichspfennig 1924 unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
31421.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Olaszország 1972. Giuseppe Mazzini ezüstözött fém emlékérem. Szign.: Lorigli (50mm) T:1- Italy 1972. Giuseppe Mazzini silver plated metal medal. Sign.: Lorigli (50mm) C:AU
31422.

Olaszország 1972. "Giuseppe Mazzini" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: Lorigli (50mm) T:1- Italy 1972. "Giuseppe Mazzini" silver plated metal medal. Sign.: Lorigli (50mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Olaszország 1978. Joannes Paulus II. ezüstözött fém emlékérem füllel, szalaggal (35mm) T:2 kopott ezüstözés Italy 1978. Joannes Paulus II. silvered metal commemorative coin with ear and ribbon (35mm) C:XF worn silver plating
31423.

Olaszország 1978. "Joannes Paulus II." ezüstözött fém emlékérem füllel, szalaggal (35mm) T:2 kopott ezüstözés Italy 1978. "Joannes Paulus II." silvered metal commemorative coin with ear and ribbon (35mm) C:XF worn silver plating

Rufpreis:
800 HUF
Olaszország DN Federazione italiana volontari della liberta Br emlékérem (71mm) T:2 Italy ND Federazione italiana volontari della liberta Br commemorative medal (71mm) C:XF
31424.

Olaszország DN "Federazione italiana volontari della liberta" Br emlékérem (71mm) T:2 Italy ND "Federazione italiana volontari della liberta" Br commemorative medal (71mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
Románia DN Pelendava - Craiova Br emlékérem (60mm) T:2 Romania ND Pelendava - Craiova Br commemorative medal (60mm) C:XF
31425.

Románia DN "Pelendava - Craiova" Br emlékérem (60mm) T:2 Romania ND "Pelendava - Craiova" Br commemorative medal (60mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
Spanyolország ~1906. Non plus ultra - XIII. Alfonz és Eugénia királyné Br emlékplakett (81x64mm) T:2 Spain ~1906. Non plus ultra - Alfonso XIII and Queen Eugenie Br commemorative plaque (81x64mm) C:XF
31426.

Spanyolország ~1906. "Non plus ultra - XIII. Alfonz és Eugénia királyné" Br emlékplakett (81x64mm) T:2 Spain ~1906. "Non plus ultra - Alfonso XIII and Queen Eugenie" Br commemorative plaque (81x64mm) C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF