Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 161

Tóth Sándor (1933-) DN 5db-os Szeged Tourist emlékérem, mind eltérő hátlappal: Csaroda, Nyírbátor, Túristvándi, Kisvárda (40mm) T:1-
30834.

Tóth Sándor (1933-) DN 5db-os "Szeged Tourist" emlékérem, mind eltérő hátlappal: Csaroda, Nyírbátor, Túristvándi, Kisvárda (40mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1956. Landler Jenő - Ifjúsági Seregszemle 1956. VIII. 12. Br emlékplakett (94mm) T:2
30835.

Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1956. "Landler Jenő - Ifjúsági Seregszemle 1956. VIII. 12." Br emlékplakett (94mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Varga Miklós (1934-) 1974. MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo MC1
30836.

Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo MC1

Rufpreis:
3 000 HUF
Vígh Tamás (1926-) 1990. MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:PP Adamo BP29
30837.

Vígh Tamás (1926-) 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:PP Adamo BP29

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1867. Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására Pesten / Éljen a Haza Sn emlékérem (40mm) T:2- ph.
30838.

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására Pesten / Éljen a Haza" Sn emlékérem (40mm) T:2- ph.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1881. Debreczen 1881 Augustus Hó / Az iparos ifjúság munkakiállítás emlék érme Br emlékérem füllel (32mm) T:2,2- ph.
30839.

1881. "Debreczen 1881 Augustus Hó / Az iparos ifjúság munkakiállítás emlék érme" Br emlékérem füllel (32mm) T:2,2- ph.

Rufpreis:
2 000 HUF
1887. A Budapest Nemzeti Színház 1867 / Félszázados Ünnepének Emlékére Br emlékérem (50mm) T:2 több, nagy ph. Hungary 1887. 50th Anniversary of the National Theatre of Budapest commemorative Ag medallion by Jyrsak (50mm) C:XF multiple large edge errors
30840.

1887. "A Budapest Nemzeti Színház 1867 / Félszázados Ünnepének Emlékére" Br emlékérem (50mm) T:2 több, nagy ph. Hungary 1887. "50th Anniversary of the National Theatre of Budapest" commemorative Ag medallion by Jyrsak (50mm) C:XF multiple large edge errors

Rufpreis:
8 000 HUF
1896. Milleniumi emlék / I. Ferenc József Br emlékérem füllel (29mm) T:3
30841.

1896. "Milleniumi emlék / I. Ferenc József" Br emlékérem füllel (29mm) T:3

Rufpreis:
1 400 HUF
1896. Milleniumi emlék / I. Ferenc József Br emlékérem (29mm) + DN Unser schmerz und stolz Br emlékérem füllel (22mm) T:3
30842.

1896. "Milleniumi emlék / I. Ferenc József" Br emlékérem (29mm) + DN "Unser schmerz und stolz" Br emlékérem füllel (22mm) T:3

Rufpreis:
1 000 HUF
1896. Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás millenniumi Br emlékérem füllel (32,5mm) T:2- ph.
30843.

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi Br emlékérem füllel (32,5mm) T:2- ph.

Rufpreis:
1 400 HUF
1899. Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15. Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:1- patina, ph
30844.

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:1- patina, ph

Rufpreis:
2 000 HUF
1927. A Magyar Állami Gyermekvédelem 25. évfordulójára 1902-1927 Br emlékérem (65mm) T:1-
30845.

1927. "A Magyar Állami Gyermekvédelem 25. évfordulójára 1902-1927" Br emlékérem (65mm) T:1-

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF