https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 243

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin, welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.
12660.

1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin, welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
12661.

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1808 gróf Szapáry Józsefet dicsőítő költemény. 4p. Pozsony, 1808.
12662.

1808 gróf Szapáry Józsefet dicsőítő költemény. 4p. Pozsony, 1808.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Die Schlacht am Berge Isel 13. August 1809. Rundgemälde von M. Zeno Diemer. München, Franz Hanfstaengl. Kihajtható panorámakép félvászon-kötésben. Német nyelven. +Panorama der Schlacht am Berge Isel am 13. August 1809. Innsbruck, 1908, Lampe. Papírkötésben. Német nyelven. +Unser Wien. Wien, é.n., Emil M. Engel, VIII+65-178 p. Német nyelven. Haránt alakú, illusztrált vászon-kötésben, hiányos (!), laza fűzéssel.
12663.

Die Schlacht am Berge Isel 13. August 1809. Rundgemälde von M. Zeno Diemer. München, Franz Hanfstaengl. Kihajtható panorámakép félvászon-kötésben. Német nyelven. +Panorama der Schlacht am Berge Isel am 13. August 1809. Innsbruck, 1908, Lampe. Papírkötésben. Német nyelven. +Unser Wien. Wien, é.n., Emil M. Engel, VIII+65-178 p. Német nyelven. Haránt alakú, illusztrált vászon-kötésben, hiányos (!), laza fűzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
4
Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban
12664.

Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a' két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó' hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
3
1839 Pesther k.k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt Nr. 60. száma
12665.

1839 Pesther k.k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt Nr. 60. száma

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1840 Kovács Pál: A nevendék nőnem c. könyvénet 2 db reklám nyomtatványa.
12666.

cca 1840 Kovács Pál: A nevendék nőnem c. könyvénet 2 db reklám nyomtatványa.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1841 Vallási témájú nyomtatvány krúdában 8 ív, egyik íven 8 db vallási témájú rézmetszet.
12667.

1841 Vallási témájú nyomtatvány krúdában 8 ív, egyik íven 8 db vallási témájú rézmetszet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
cca 1850 Kimutatása Zala megye 6 járásainak, városok és helységek nevei. A népesség névsora nemzetiségének kivételével. Borítóján foltos.
12668.

cca 1850 Kimutatása Zala megye 6 járásainak, városok és helységek nevei. A népesség névsora nemzetiségének kivételével. Borítóján foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12669.

1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval
12670.

Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
1860 Filozófiai doktori díszoklevél magyar származasú személy részére bajor egyetemen 2 db. 44x58 cm
12671.

1860 Filozófiai doktori díszoklevél magyar származasú személy részére bajor egyetemen 2 db. 44x58 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse