Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Dr. Lutter Ferenc: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Pest, 1860, Hartleben Konrád Adolf. Félvászon kötés, könyvtári bejegyzésekkel, pecsétekkel, foltos.
17223.

Rufpreis:
1 200 HUF
17224.

Rufpreis:
6 000 HUF
17225.

Rufpreis:
1 000 HUF
17226.

Rufpreis:
800 HUF
17227.

Rufpreis:
1 600 HUF
Oltay Károly: Geodézia. I. kötet: A mérés, a számítás és a térképrajzolás alapelvei és fontosabb segédeszközei. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp.,1919, Német József, XI+262 p. Kiadói papírkötés, a gerincen hiánnyal, kissé sérült, kissé laza kötéssel.
17228.

Rufpreis:
1 000 HUF
17229.

Rufpreis:
1 000 HUF
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
17230.

Rufpreis:
1 000 HUF
17231.

Rufpreis:
1 000 HUF
17232.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17233.

Rufpreis:
1 000 HUF
17234.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF