Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 167

Ruzena Hrbková: Holícska fajansa. Bratislava, 1954, Tvar. Cseh nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
16667.

Rufpreis:
1 000 HUF
16668.

Rufpreis:
1 000 HUF
Guiseppe Cocchiara: Az európai folklór története Gondolat Kiadó, 1962. Kiadói egészvászon kötésben
16669.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sterner, Gabriele: Zinn Vom Mittealter bis zur Gegenwart Gütershloh, 1985, Prisma. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
16670.

Rufpreis:
2 000 HUF
16671.

Rufpreis:
1 200 HUF
Heinrich von Kleist: Die marquise von D.... MIt sechs radierungen von Heinrich Heuser. Leipzig, é.n. (cca 1920), Friedrich Dehne, 61 p. Kiadói félbőr kötés. A borítója kopott. A gerince viseltes. A lapok közül néhány felvágatlan. Német nyelven. 58. számozott példány. Heinrich Heuser hat darab, aláírt, eredeti rézkarcaival. / Half leather-binding, in german language. The cover is worn. And some pages are uncut. The spine is damaged. There is the 58th numbered copy. With six pieces of original copper engravings with signed by Heinrich Heuser.
16672.

Rufpreis:
6 000 HUF
16673.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
J.B. de la Faille: Emil Pottners Radierungen. Erste Teil: Motive aus der Vogelwelt. Berlin, é.n., Graphisches Kabinett J.B. Neumann. Kiadói papírkötés. Német nyelvű könyv Emil Pottner rézkarcairól. Számos egészoldalas illusztrációval. /  Book about Emil Pottners copper engravings, in german language, with full pages illustrations.
16674.

J.B. de la Faille: Emil Pottners Radierungen. Erste Teil: Motive aus der Vogelwelt. Berlin, é.n., Graphisches Kabinett J.B. Neumann. Kiadói papírkötés. Német nyelvű könyv Emil Pottner rézkarcairól. Számos egészoldalas illusztrációval. / Book about Emil Pottner's copper engravings, in german language, with full pages illustrations.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kondor Béla: Jelet hagyni. Kondor Béla képeivel. Szerk.: Győri János. Bp.,1974,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16675.

Rufpreis:
1 000 HUF
16676.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kuno Mittelstädt: Dürer. A művészet világa. Ford.: Harmath Anikó. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16677.

Rufpreis:
1 000 HUF
16678.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF