Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 367

Köves József: Ha jól emlékszem. Egyik életem. hn.,2002, Papirusz Book. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált!
17665.

Rufpreis:
3 000 HUF
Burget Lajos: Retró szótár. Korfestő szavak a második világháborútúl a rendszerváltásig. Bp., 2008, Tinta. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17666.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kaffka Margit: Csendes válságok. Bp., 1920, Pallas, 352 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzéssel, laza fűzéssel.
17667.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fehér Ferenc: Esővárók. Versek. Újvidék,1964,Forum. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fehér Ferenc (1928-1989) által Kodolányi János (1899-1969) író, újságírónak dedikált példány.
17668.

Rufpreis:
1 600 HUF
Federico García Lorca: A sötét szerelem szonettjei. Fordította: András László. Kass János illusztrációival. Bp., 1988, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17669.

Rufpreis:
1 200 HUF
Puszta Sándor: Bronzveret. Bp., 1974, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Puszta Sándor (1911-1983) által Ilosvai Varga István (1895-1978) festőművész részére dedikált példány.
17670.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nyisztor Zoltán: Ami a Vallomásból kimaradt. Róma. 1971.,Dario Detti-ny. Kiadói papírkötés.
17671.

Rufpreis:
1 000 HUF
17672.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Hölgyek titkára. Legujabb és legteljesebb levelezőkönyv nők számára, ...Bp.,1873, Franklin, VIII+312 p. Negyedik, bővített kiadás. Vászon-kötésben, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól, a borító és a könyv nem azonos (Az automobil és kezelése.)
17673.

Rufpreis:
1 000 HUF
E(mil) A(lphons) Rheinhardt (1899-1945): Tiefer als Liebe. Gedichte. Berlin, 1919, S. Filcher Verlag, 103 p. Kiadói papírkötés. Német nyelven. Osztrák író, költő műve, első kiadás, dedikált! A borítója megviselt, szakadozott. A szerző által dedikált példány! /  Paperbinding, in german language, first edition and it dedicated by the author. In poor condition.
17674.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Gyöngyösy László: Arany János élete és munkái. Bp., 1901, Franklin. Kicsit megviselt félvászon kötésben, jó állapotban.
17675.

Rufpreis:
800 HUF
A francia irodalom kincsesháza. Szerk.: Illyés Gyula.Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
17676.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF