Porzellan Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2048808
11132
357
40000
Herendi szarvas, kézzel festett, jelzett, restaurált, m: 30 , h: 30 cm 2048795
11133
357
Herendi Apponyi mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 27×21 cm, m: 11,5 cm 2048777
11134
357
22000
Herendi Rotschild mintás asztali lámpa, kézzel festett, jelzett, minta nélküli burával, m: 56 cm 2011696
11135
357
2050148
11136
357
Herend jelzéssel: Kézzel festett dobozka, hibátlan, d: 9,5 cm 1917980
11137
357
Herendi csipkebogyó mintás készlet, 6+1 db tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, d: 19 ill. 26 cm
1907311
11138
357
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 9,5 cm 2023189
11139
357
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 1934505
11140
357
15000
2026260
11141
357
Herendi fehérmázas tavirózsás gyertyatartó, jelzett, alján apró mázhibával, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 2026256
11142
357
Herendi fehérmázas rózsás gyertyatartó, jelzett, alján mázhibával, apró kopásokkal, d: 13 cm 1128056
11143
357
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF