Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 51

Szovjetunió 1983. Stepan Halturin / 1856-1882 kétoldalas Br plakett (60mm) T:1 Soviet Union 1983. Stepan Halturin / 1856-1882 two sided Br plaque (60mm) C:UNC
31317.

Szovjetunió 1983. "Stepan Halturin / 1856-1882" kétoldalas Br plakett (60mm) T:1 Soviet Union 1983. "Stepan Halturin / 1856-1882" two sided Br plaque (60mm) C:UNC

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Szovjetunió 1985. Balti-Fehér-tenger-csatorna / 1933-1983 kétoldalas Br plakett. Szign.: I. Komshilov (60mm) T:1 Soviet Union 1985. Balti-Fehér-tenger-csatorna / 1933-1983 two sided Br plaque. Sign.: I. Komshilov (60mm) C:UNC
31318.

Szovjetunió 1985. "Balti-Fehér-tenger-csatorna / 1933-1983" kétoldalas Br plakett. Szign.: I. Komshilov (60mm) T:1 Soviet Union 1985. "Balti-Fehér-tenger-csatorna / 1933-1983" two sided Br plaque. Sign.: I. Komshilov (60mm) C:UNC

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Szovjetunió 1987. N.F. Gamaleya / 1859-1949 kétoldalas Br plakett. Szign.: MP (60mm) T:2 Soviet Union 1987. N.F. Gamaleya / 1859-1949 two sided Br plaque. Sign.: MP (60mm) C:XF
31319.

Szovjetunió 1987. "N.F. Gamaleya / 1859-1949" kétoldalas Br plakett. Szign.: MP (60mm) T:2 Soviet Union 1987. "N.F. Gamaleya / 1859-1949" two sided Br plaque. Sign.: MP (60mm) C:XF

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
USA DN Thomas Jefferson - az Egyesült Államok harmadik elnöke fém emlékérem (32mm) T:1- ph. karcolások USA ND Thomas Jefferson - az Egyesült Államok harmadik elnöke metal commemorative coin (32mm) C:AU edge error, scratches
31320.

USA DN "Thomas Jefferson - az Egyesült Államok harmadik elnöke" fém emlékérem (32mm) T:1- ph. karcolások USA ND "Thomas Jefferson - az Egyesült Államok harmadik elnöke" metal commemorative coin (32mm) C:AU edge error, scratches

Rufpreis:
1 000 HUF
Vatikán 2005. II. János Pál aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. John Paul II gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP
31321.

Vatikán 2005. "II. János Pál" aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. "John Paul II" gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Vatikán 2005. XVI. Benedek aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. Benedict XVI gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP
31322.

Vatikán 2005. "XVI. Benedek" aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. "Benedict XVI" gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
5db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte NDK DN Kronentor im Zwinger fém emlékérem; Franciaország DN A katedrális fém emlékérem T:1-,2 ph. 5pcs of various commemorative medals, including GDR ND Kronentor im Zwinger metal commemorative medal; France ND The cathedral metal commemorative medal C:AU,XF edge error
31323.

5db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte NDK DN "Kronentor im Zwinger" fém emlékérem; Franciaország DN "A katedrális" fém emlékérem T:1-,2 ph. 5pcs of various commemorative medals, including GDR ND "Kronentor im Zwinger" metal commemorative medal; France ND "The cathedral" metal commemorative medal C:AU,XF edge error

Rufpreis:
1 200 HUF
1981. PAX OPTIMA RERVM A DNT MDCXLVIII / MONAST CI EPLIS LOCV PACIS VNLIS fémjel nélküli Ag utánveret (11,54g) T:1 (eredetileg PP)
31324.

1981. "PAX OPTIMA RERVM A DNT MDCXLVIII / MONAST CI EPLIS LOCV PACIS VNLIS" fémjel nélküli Ag utánveret (11,54g) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
1 600 HUF
31325.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
DN Dante - Beatrice bronzozott fém plakett (66,5mm) T:2 kopott bronzozás ND Dante - Beatrice bronze plated metal plaque (66,5mm) C:XF worn bronze plating
31326.

DN "Dante - Beatrice" bronzozott fém plakett (66,5mm) T:2 kopott bronzozás ND "Dante - Beatrice" bronze plated metal plaque (66,5mm) C:XF worn bronze plating

Rufpreis:
1 200 HUF
DN Nationale Forschungs - und Gedenkstätten der klassischen deutschen literatur in Weimar - Franz Liszt 1811-1886 jelzett porcelán plakett díszdobozban (100mm) T:2 ND Nationale Forschungs - und Gedenkstätten der klassischen deutschen literatur in Weimar - Franz Liszt 1811-1886 hallmarked porcelain plaque in case (100mm) C:XF
31327.

DN "Nationale Forschungs - und Gedenkstätten der klassischen deutschen literatur in Weimar - Franz Liszt 1811-1886" jelzett porcelán plakett díszdobozban (100mm) T:2 ND "Nationale Forschungs - und Gedenkstätten der klassischen deutschen literatur in Weimar - Franz Liszt 1811-1886" hallmarked porcelain plaque in case (100mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Szovjetunió DN Minszk / 1067-1967 Br plakett (82mm) T:1- ph., patina Soviet Union ND Minsz / 1067-1967 Br plaque (82mm) C:AU edge error, patina
31328.

Szovjetunió DN "Minszk / 1067-1967" Br plakett (82mm) T:1- ph., patina Soviet Union ND "Minsz / 1067-1967" Br plaque (82mm) C:AU edge error, patina

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF