Militaria

Zahl der Lose: 30

1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF  NMK 418.
31368.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418.

Rufpreis:
3 000 HUF
1932. Hadirokkant Br gomblyukjelvény (12x16mm), mellette névre szóló Honsz képeslap és a Honsz alapszabályai T:1-
31369.

1932. "Hadirokkant" Br gomblyukjelvény (12x16mm), mellette névre szóló "Honsz" képeslap és a "Honsz" alapszabályai T:1-

Rufpreis:
4 000 HUF
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1-  Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, hallmark on edge, on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.
31370.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1- Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge, on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17
~1948. Gépkocsizó lövész hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a.
31371.

~1948. "Gépkocsizó lövész" hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a.

Rufpreis:
3 000 HUF
1965. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal (~40mm) T:1-
31372.

1965. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal (~40mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
1987. Magyar Katonai Térképészet 1919-2019 fém emlékérme (42,5mm) T:1(PP) kis ph. karcolások
31373.

1987. "Magyar Katonai Térképészet 1919-2019" fém emlékérme (42,5mm) T:1(PP) kis ph. karcolások

Rufpreis:
1 400 HUF
1992. Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1992. Title of Merit For Defence 3rd grade enamelled silvered decoration with ribbon C:XF NMK 793.
31374.

1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1992. "Title of Merit For Defence 3rd grade" enamelled silvered decoration with ribbon C:XF NMK 793.

Rufpreis:
4 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel I. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 NMK 794.
31375.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 NMK 794.

Rufpreis:
5 000 HUF
DN Az egység élenjáró katonája zománcozott jelvény (48x31mm) T:1-
31376.

DN "Az egység élenjáró katonája" zománcozott jelvény (48x31mm) T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
19db-os vegyes modern magyar militária tétel, benne kitüntetések és fém szalagsáv tartók, A Haza Fegyveres Szolgálatában, A Haza Szolgálatáért T:2
31377.

19db-os vegyes modern magyar militária tétel, benne kitüntetések és fém szalagsáv tartók, "A Haza Fegyveres Szolgálatában", "A Haza Szolgálatáért" T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
13
20db-os gomb tétel honvéd egyenruháról T:2,2-
31378.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kis magyar Néphadsereg és szovjet jelvény és emlékérem gyűjtemény T:1-2
31379.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF