Drucksachen

Zahl der Lose: 256

1915 Dobsina és vidéke c. újság VI. évf. 14. száma
13071.

Rufpreis:
1 000 HUF
13072.

Rufpreis:
2 000 HUF
1916 Velhagen & Klafings Monatshefte 1916. május, XXX. évf. 9. sz. Német nyelven. Papírkötésben, szakadt gerinccel.
13073.

Rufpreis:
1 000 HUF
13074.

Rufpreis:
1 000 HUF
1919 A kassai Szt. Orsolya-rendi tanítónőképző 1918-19-ben végzett, a háború nehézségei által megviselt diákok és tanáraik által saját kézzel aláírt, az 1925-ös találkozót célzó szecessziós, kihajtható emléklap, jó állapotban
13075.

Rufpreis:
6 000 HUF
1919 A Kommunista Internacionale kiáltványa a világ proletárjaihoz, Bp., Közoktatásügyi Népbiztosság, részben elváló, tűzött papírkötésben, 12 p.
13076.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1920-1940 10 db koronával vagy címerrel díszített névjegy pl Csanád megye szolgabírája
13077.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1920-1940 Vegyes nyomtatvány tétel (Búzakötvény, Actio Catholica, Photographischer Atelier Josef Schmidt Salzburg, OMKE amerikai tanulmányútja, stb.)
13078.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1920 Gyorsszámoló. Kereskedők, iparosok, gazdák nélkülözhetetlen kézikönyve. Bp., Aczél Testvérek, Bányai és Várkony-ny., 111 p. Harmadik kiadás. Kopott, foltos, félvászon-kötésben.
13079.

Rufpreis:
800 HUF
1920-1922 Botanikai Közlemények XVIII. köt. 1-6. füz., XX. 1-3. füzet. Papírkötésben, foltos borítóval. Az egyik példány felvágatlan.
13080.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1920-1930 A magyarországi földszintes mintaházak sorozat 6 lapja (12.,16.,25.,27-29.) Rákospalota-Istvántelek, Keil József, foltos, gyűrődéssel, az egyiken sérüléssel, 33x41 cm
13081.

Rufpreis:
1 200 HUF
9
1920 A Magyar Püspöki Kar által kiadott körlevele a háborúval és annak következményeivel kapcsolatban, 7p
13082.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF