Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 193

Kath. misszió a Báhnár vadak között Hátsó-Indiában. Dourisboure francia eredetije után. Nagyvárad, 1885., Hollósy Jenő-ny., 207 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon magánkönyvtári bélyegzéssel, és ajándékozási sorokkal.
15024.

Rufpreis:
2 000 HUF
19
15025.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
15026.

Rufpreis:
1 200 HUF
15027.

Rufpreis:
1 200 HUF
15028.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Függelék: Kisebb barlangjaink áttekintése. A Sajó-Bódva közének ismeretlen szépségei fejezetet írta: Lendvay Károly. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Kir. M.Természettudományi Társulat, 6+186 p.+4 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, térkép nélkül.   + A Mátra részletes kalauza. Szerk.: Barcza Imre és Dr. Vigyázó János. Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes magyar útikalauzok 10. Bp., 1930, Turistaság és Alpinizmus, 200 p.+ 3 kihajtható térkép. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban.
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rónay Ernő: Krasznojárszk. Oradea/Nagyvárad, 1939. Grafica, 1 t.+300 p. Második kiadás. Átkötött illusztrált egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
15030.

Rufpreis:
1 000 HUF
Horváth Zoltán: Sopron önkormányzatának jogai és címerei. Várostörténet 1277-2002. Sopron, 2002. Kiadói kartobálásban, papír védőborítóval
15031.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kardos László: Tiszaigar (Egy tiszántúli falu életrajza, 1744-1944). Bp., 2001. Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval
15032.

Rufpreis:
1 600 HUF
Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház. Szombathely, é.n. Martineum. Kiadói papírborítóval.
15033.

Rufpreis:
1 600 HUF
15034.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kollár Mária: Gyékényből szőtt falu. (Tápé.) Bp.,1972, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15035.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: