Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

17661.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gyöngyösy László: Arany János élete és munkái. Bp., 1901, Franklin. Kicsit megviselt félvászon kötésben, jó állapotban.
17662.

Rufpreis:
800 HUF
17663.

Rufpreis:
2 400 HUF
Zelk Zoltán: Teremtés tanúja. Válogatott versek. 1. kiadás! (Bp.) 1945. Cserépfalvi. 203 l. Kiadói papírborítóban.
17664.

Rufpreis:
1 200 HUF
17665.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kommunista kiáltvány. 100 éves a Kommunista kiáltvány. Bp.,1948, Szikra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1000/738.) példány, de a nevet kitörölték.
17666.

Rufpreis:
1 000 HUF
Turul daloskönyv I. kötet. Szerk.: Ifj. Buchner Antal, Luspay Kálmán, Régenhold János. Eger, 1921, Egri Nyomda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. +Kurucdalok. Szerk.: Tiboldi József. Pesterzsébet, 1916, Szerzői kiadás, 8 sztl. lev.
17667.

Rufpreis:
800 HUF
Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban.
17668.

Rufpreis:
1 000 HUF
A francia irodalom kincsesháza. Szerk.: Illyés Gyula.Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
17669.

Rufpreis:
1 000 HUF
Somogyváry Gyula: És mégis élünk. Bp.,1937, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón kis szakadással, kissé laza fűzéssel.
17670.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Walter János: Gaudeamus. I-III. köt. I. köt: Betűkuriózumok, szójátékok, tréfás feladatok. II. köt.: Nyelvtörténeti érdekességek, számkuriózumok, tréfás feladatok. III. köt.: Történeti érdekességek, jelmondatok, feliratok, ügyességek. Bp.,1925-1926,Szent István-Társulat. Papírkötés, az eredeti borítókat amatőr módon egybe kötötték.
17671.

Rufpreis:
1 000 HUF
F. W. Bain 5 műve Baktay Ervin fordításában:  Az égszínkék ital.; Holdsarló.; A hajnal leánya.; Buborékok az élet tengerén.; Isteni hamvak.; Bp.,1918-1921, Rózsavölgyi és Társa, 180+263+160+263+256 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17672.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF