Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2028343
11137
355
Herendi Eton mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:10 cm 2029082
11138
355
Herendi Oriental Garden mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2029081
11139
355
Herendi Oriental Garden mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2029091
11140
355
Herendi Oriental Garden mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2029090
11141
355
Herendi Oriental Garden mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2011696
11142
355
Herendi Eton mintás szósz kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:8 cm, 17×23 cm
1969209
11143
355
1969208
11144
355
2024711
11145
355
Zsolnay virágos gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 2024887
11146
355
Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm 2024894
11147
355
3800
Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 2024922
11148
355
3200
Zsolnay pillangós doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10×10×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF