Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 90

1955. A Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Könnyűipar zománcozott jelvény és miniatűr Rákosi-címeres dísztokban, viselésre jogosító igazolvánnyal kárpitos számára T:2
31111.

1955. "A Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Könnyűipar" zománcozott jelvény és miniatűr Rákosi-címeres dísztokban, viselésre jogosító igazolvánnyal kárpitos számára T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
1956. Textiles Juniális 1956 Br lemezkitűző (20mm) T:1-
31112.

1956. "Textiles Juniális 1956" Br lemezkitűző (20mm) T:1-

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
~1957. Arany Jánost ábrázoló fém jelvény, jelzés nélküli Major Aladár (20,5mm) T:2
31113.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
1957. Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium zománcozott fém jelvény (25mmx29mm) T:2
31114.

1957. "Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium" zománcozott fém jelvény (25mmx29mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1960-1970. Kiváló Szövetkezeti Munkáért zománcozott jelvény szalagon, használt tokban T:1-
31115.

~1960-1970. "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" zománcozott jelvény szalagon, használt tokban T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
1964. Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény + DN Aranydiplomás Pedagógus 50 év zománcozott fém jelvény T:1-
31116.

1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény + DN "Aranydiplomás Pedagógus 50 év" zománcozott fém jelvény T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
1967. Szocialista Hazáért Érdemrend zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel dísztokban, adományozói okirattal és viselére jogosító igazolvánnyal + 1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal T:1-  NMK 711, 712.
31117.

1967. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel dísztokban, adományozói okirattal és viselére jogosító igazolvánnyal + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal T:1- NMK 711, 712.

Rufpreis:
3 000 HUF
~1970. Magyar-Szovjet Baráti Társaság zománcozott, aranyozott jelvény, eredeti tokban (28x20mm) T:1-
31118.

~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény, eredeti tokban (28x20mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. Vendéglátóipari Törzsgárda 20 év zománcozott fém kitűző (26x14mm) + Május 1 zománcozott fém kitűző (13x18mm) T:1-
31119.

~1970-1980. "Vendéglátóipari Törzsgárda 20 év" zománcozott fém kitűző (26x14mm) + "Május 1" zománcozott fém kitűző (13x18mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. Szövetkezeti Ipar Törzsgárda 5, 10, és 15 év zománcozott fém törzsgárda jelvények T:2
31120.

~1970-1980. "Szövetkezeti Ipar Törzsgárda 5, 10, és 15 év" zománcozott fém törzsgárda jelvények T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. MÉH - Gyűjtésért fém jelvény (19mm) + DN MÉH mesefigurás fém zománcozott jelvény (22x13mm) T:1-
31121.

~1970-1980. "MÉH - Gyűjtésért" fém jelvény (19mm) + DN "MÉH" mesefigurás fém zománcozott jelvény (22x13mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
1974. Tűzbiztonsági Érem bronz fokozata zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval együtt eredeti dísztokban T:1- dísztok sérült NMK 566.
31122.

1974. "Tűzbiztonsági Érem bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval együtt eredeti dísztokban T:1- dísztok sérült NMK 566.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF