Nagy Sándor-Dr. Pisztrai László-Tóth József-Dr. Zimonyi István: A magyar katonai ellátó (hadtáp) szolgálat történet. (Az őshazától 1949-ig.) Bp., 1984, Zrínyi, 631 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Az egyik szerző, Tóth József dedikációjával.
Nagy László: "Katolikus honvéd." Imaköny katolikus honvéd, csendőr, rendőr, levente és minden magyar férfi számára. A szózatot Dr. Hász István m. kir. tábori püspök írta. Az imakönyvet írta és összeállította. Bp.,1942, Szerzői, Gyöngyös, Árviz Ferenc-ny.), 191+1 p. IV. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, frontot megjárt soproni őrvezető bejegyzésével. .
Oberst Dr. Fritz Eberhardt: Militärisches Wörterbuch. Stuttgart,1940,Alfred Kröner. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, rangjelzésekkel, kitüntetésekkel, fegyverekkel, térképekkel...stb. Érdekes szócikkekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, fakó gerinccel.
Az első világháború emlékeztetői Pozsony vármegyétől a Muravidékig. Összeáll.: Bedécs Gyula-Trukáné Katona Zsuzsa. Győr,2010,Universitas-Győr Nonprofit Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Lotharingiai Károly hadinaplója Buda visszafoglalásáról. 1686. Szerk.: Kun József. A szöveget sajtó alá rendezte, fordította, a szójegyzéket és a mutatókat készítette: Mollay Károly. Bp., 1986, Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Dr. Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig. (1870-1945). Bp., 1991, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Paul Reibisch: Die deutsche Kriegsflotte. München-Berlin,1940,J. F. Lehmanns Verlag, 72 p. Második kiadás. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrált, közte hajófotókkal is. Kiadói papírkötésben.