Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 156

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984., Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
15753.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
15754.

Rufpreis:
1 000 HUF
Takáts Sándor: Régi magyar kapitányok és generálisok I-II. kötet. Bp.,[1928], Genius, 641+2 p. Második, bővített kiadás. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel.
15755.

Rufpreis:
2 400 HUF
Borbándi Gyula: Emigráció és Magyarország. Nyugati Magyarok a változások éveiben. 1985-1995. Basel-Bp.,1996, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés. A szerző, Borbándi Gyula (1919-2014) által dedikált, dátumozva.
15756.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tacitus összes művei I-II. Fordította: Borzsák István. Bp.,1980,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet vászonborítója foltos, egyébként jó állapotban.
15757.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes történelmi könyvek tétele, 6 db:   Ki kicsoda a történelemben? Szerk.: Szabolcs Ottó és Závodszky Géza. hn.,é.n., Laude. Kiadói kartonált papírkötés.;  Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig. Bp.,1985, Múzsák. Kiadói papírkötés.   László király emlékezete. Szerk.: Katona Tamás. Bibliotheca Historica. Bp.,1977, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  Jászi Oszkár: Monarchia jövője. Bp.,1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.;  Fejezetek a régebbi magyar történelemből. I. Szerk.: Makk Ferenc. Bp.,1981, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 318 példányban.  Wulf C. Schwarzwäller: Hitler pénze. Bp.,1996,Ferenczy. Kiadói papírkötés.;
15758.

Rufpreis:
1 200 HUF
15759.

Rufpreis:
1 200 HUF
László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15760.

Rufpreis:
1 000 HUF
15761.

Rufpreis:
8 000 HUF
Bárdos Kornél: Sopron zenéje a 16-18. században. Bp., 1984, Akadémiai. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval.
15762.

Rufpreis:
1 800 HUF
15763.

Rufpreis:
5 000 HUF
15764.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF