Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 301

Tamási Áron: Szülőföldem, Kolozsvár 1940, Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása dombornyomott kiadói vászonkötés
17238.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ignácz Rózsa: A születésnap körül. Krúdy Gyula szellemének. Vázlat egy letűnt korszakról. (1950-1953.) A szerző fia, Makkai Ádám előszavával. Lake Bluff, 1983, Jupiter Press. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban,a papírborító gerincén apró hiánnyal. Emigráns kiadás.
17239.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, szerzői dedikációkkal, 2 db:  Darázs Endre: Vasszobor. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, hiánnyal. Megjelent 500 példányban. A szerző által dedikált. + Aczél Tamás: Ének a hajón. Versek. Bp.,1941, Officina. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval, a borító elvált a kötéstől, a gerince javított. Szerzői dedikációval.
17240.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szentimrei Jenő: Verses magyar históriája. Bp.,1937,Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17241.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lovas István: Jobbegyenes. Bp.,1999,Kairosz. Kiadói papírkötésben. Dedikált.
17242.

Rufpreis:
1 000 HUF
17243.

Rufpreis:
1 000 HUF
17244.

Rufpreis:
1 000 HUF
17245.

Rufpreis:
1 000 HUF
Latin nyelvtan a magyarországi középtanodák használatára. első folyam. Budán. 1847. M. kir. egyetemi nyomda. Borító nélkül.
17246.

Rufpreis:
800 HUF
Parti Nagy Lajos: Ibusár Mauzolóeum. Színművek. Pécs,1996,Jelenkor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. A szerző által dedikált.
17247.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tremkó György: Temető-kultura. Írta és a vázlatokat részben a helyszínen rajzolta: - -. Bp.,1941,Szerzői,(Kovács és Szegedi-ny.), 63+13 p.+4+15 t. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17248.

Rufpreis:
1 200 HUF
Karinthy Frigyes: Ki kérdezett..? (Címszavak a nagy enciklopédiához. Bp.,1926,Singer és Wolfner, 217 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti kissé foltos papírborítót bekötötték.
17249.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF