Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 301

Nagy György: Az úton végig kell menni. Bp.,1939,Bárd Ferenc. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal. A szerző által dedikált.
17310.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Békési Andor: Aki győz... Bp.,1944, Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés.
17311.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy Töhötöm: Jezsuiták és szabadkőművesek. Szeged, 1990, Universum Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17312.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex libri-szével, Mécs László aláírásával, 10104. sorszámú példány. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
17313.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, benne néhány nyomtatvány és fotó is, változó állapotban.
17314.

Rufpreis:
1 000 HUF
17315.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Shakespere minden munkái II-VI. kötet. Bp.,1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kötet borítója foltos, egy másik kötet borítóján kis folttal.
17316.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. kötet. Bp., 1944, Faust Imre, 314+1+309+2 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos, borítóval, a gerincek felső részén kis sérüléssel.
17317.

Rufpreis:
1 000 HUF
Búvár zsebkönyvek 14 kötete, és a Kolibri Könyvek 1 kötete, összesen 15 db. Bp.,1972-1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, nagyrészt állatvilág, részben növényvilág témában, egy repülőgépessel, változó állapotban.
17318.

Rufpreis:
2 000 HUF
17319.

Rufpreis:
1 200 HUF
Verne Gyula 2 műve: Győzedelmes Robur. Fordította: Kövér Ilma. Geiger Richard rajzaival. Verne Gyula munkái. Bp.,én. ,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított borítóval és kötéssel.+Öt hét léghajón. Fordította: Telkes Pál József. Nemes Mihály rajzaival. Bp.,én.,Tolnai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított borítóval.
17320.

Rufpreis:
1 200 HUF
17321.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF