Keramiken Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1962441
11087
350
Art-ceramics
Goebel/Hummel babadoktor, kézzel festett kerámia, jelzett, minimális kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1964943
11088
350
Art-ceramics
Goebel/Hummel seprő kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, alján kopásokkal, d: 11,5 cm
1961687
11089
350
Art-ceramics
Retró kínáló, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, d: 23 cm, m: 8 cm
1962403
11090
350
Art-ceramics
Antik köcsög, mázas kerámia, jelzés nélkül, máz hibákkal, m: 13 cm
1962427
11091
350
Art-ceramics
Antik szilke, mázhiánnyal, lepattanásokkal, m: 19 cm 1962474
11092
350
Art-ceramics
Egan elefánt, olasz mázas festett kerámia, kopás nyomokkal, jelzett, m: 11 cm, h:12 cm 1962488
11093
350
Art-ceramics
Egan hold/nap motívumos talpas kínáló és szalvétatartó, olasz mázas festett kerámia, kopás nyomokkal, d:14,5 cm, 11×7 cm
1962171
11094
350
Art-ceramics
Antik mázas köcsög, lepattanással, máz hibákkal, m: 21,5 cm
1964956
11095
350
Art-ceramics
Karlsruhe vitorlás mázas kerámia falikép, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, 32×30 cm
1963827
11096
350
Art-ceramics
Vallauris kínálótál, festett mázas kerámia, máz hibákkal, jelzett, 53×24 cm 1963847
11097
350
Art-ceramics
Jelzett art deco falikép, kézzel festett, részben mázas kerámia, kopásnyomokkal, 33×13 cm
1963855
11098
350
Art-ceramics
Monogramos ón fedeles söröskorsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF