Antik

Zahl der Lose: 34

11040.

Rufpreis:
6 000 HUF
Alpakka kínáló, jelzett, eredeti üvegbetéttel (rajta kis hibával, karcolásnyomokkal), m: 15 cm
11041.

Rufpreis:
3 000 HUF
11042.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
XVII-XVIII. sz. Keleti, vas kézifegyver. Háromlövetű puskaszerű készítmény, melyet kézben tartva, kanóccal használtak. / Antique oriental handgun. Shoots 3 at a time. 20 cm
11043.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Szecessziós osztrák madaras asztali lámpa, bura nélkül, jelzett, kopásnyomokkal, újrakötve, m: 32 cm
11044.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
11045.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
11046.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Borhűtők. 2 db jelzett ezüstözött alpakka, bacchanália jelenettel / Hallmarked alpacca wine coolers with bacchanalia scnes. d:14 cm, m:15 cm
11047.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Régi orvosi műszer, Keleti J. orvos-sebészi műszergyára Budapest, 18×17×19,5 cm
11048.

Régi orvosi műszer, "Keleti J. orvos-sebészi műszergyára Budapest", 18×17×19,5 cm

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
2 db antik Tiffany mintájú, masszív, nagyméretű ólomüveg asztali lámpa magyar színekkel. Búra átmérője 40 cm, magasság: 60 cm / Vintage Tiffany lamps
11049.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
11
11051.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Szecessziós spiáter tál, jelzés nélkül, 35×21 cm
11052.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF