Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

Thury Lajos: Földrengés Japánban. Fantasztikus regény. Bp., [1942], Stádium. A szerző dedikációjával, humoros ex libris-szel. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17303.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bokor Péter: Mengele doktor nyomában. Bp., 1987, RTV - Minerva. Papírkötésben, jó állapotban. + Bak Mihály: Orvosok - sebesültek. Kórházvonaton a Dontól Dániáig. Bp., 1987, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
17304.

Rufpreis:
2 000 HUF
Photo Habsburg. The Private Life of an Archduke. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17305.

Rufpreis:
1 000 HUF
Moldova György: A tékozló koldus. Riport az egészségügyről I. kötet. BP., 2003, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
17306.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Fáy Dezső rajzaival. Nemzeti Könyvtár 100-101. Bp.,1943, Stádium-ny. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, beragasztott újságcikkel, tulajdonosi bejegyzéssel.
17307.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar szavaló-könyv. Válogatott költemények. Az elemi fiú- és leányiskolák I. és II. osztályú növendékei számára, valamint magánhasználatra. Összeáll.: Györffy János. Bp.,1903, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy részben kijáró lappal, laza fűzéssel.
17308.

Rufpreis:
1 600 HUF
Rudnyánszky Gyula 3 műve: Dobó Katica a hős honleány vagy Egervár ostroma.; Kinizsi Pál: Élete és hőstettei., Toldi Miklós a nagyerejű hős élete és halála. Bp., Méhner Vilmos, 62+63+64 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy hiányzó lappal (Dobó Katica, 15/16.), rossz állapotban
17309.

Rufpreis:
1 200 HUF
Krüzselyi Erzsike-Brankovics György: Erzsébet királyné emléke. Bp.,én.,Méhner. 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval és címlappal.
17310.

Rufpreis:
1 000 HUF
23
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Gaál Mózes: Szent István. Az első magyar király. Bp., 1900, Franklin. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.  Arany János: Murány ostroma. Bp.,1907, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.
17311.

Rufpreis:
1 000 HUF
17312.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dobozy Imre: Tegnap és ma. Bp., 1960, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
17313.

Rufpreis:
1 000 HUF
17
17314.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF