Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 27

Németország 2012. Szlovénia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Slowenien / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
30884.

Rufpreis:
800 HUF
Olaszország DN F.I.A.P. Br birkózó érem (38mm) T:1-,2  Italy ND F.I.A.P. Br wrestler medal (38mm) C:AU,XF
30885.

Olaszország DN "F.I.A.P." Br birkózó érem (38mm) T:1-,2 Italy ND "F.I.A.P." Br wrestler medal (38mm) C:AU,XF

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Svájc DN Matterhorn - Die Schweizer Berge jelzett Ag emlékérem (20,10g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND Matterhorn - Die Schweizer Berge hallmarked Ag commemorative medallion (20,10g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)
30886.

Svájc DN "Matterhorn - Die Schweizer Berge" jelzett Ag emlékérem (20,10g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND "Matterhorn - Die Schweizer Berge" hallmarked Ag commemorative medallion (20,10g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)

Rufpreis:
4 000 HUF
Svájc DN Bietschhorn - Die Schweizer Berge jelzett Ag emlékérem (20,32g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND Bietschhorn - Die Schweizer Berge hallmarked Ag commemorative medallion (20,32g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)
30887.

Svájc DN "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" jelzett Ag emlékérem (20,32g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" hallmarked Ag commemorative medallion (20,32g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)

Rufpreis:
4 000 HUF
Vatikán 2005. XVI. Benedek pápa ezüstözött multicolor emlékérem (40mm) T:PP  Vatican 2005. Pope Benedictvs XVI silver-plated multicolour medallion (40mm) C:PP
30888.

Vatikán 2005. "XVI. Benedek pápa" ezüstözött multicolor emlékérem (40mm) T:PP Vatican 2005. "Pope Benedictvs XVI" silver-plated multicolour medallion (40mm) C:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
Vegyes: Németország 1946. Prosit 1946 / Ich bringe glück im ersten Friedensjahr Zn újévi emlékérem + Franciaország DN Salon du Phonographie - Paris fém zseton + Ausztria 1950. 1. ÖSTERR. KULTURWOCHE 1950 - FÜR ÖSTERREICHS KUNST UND WISSENSCHAFT / GOLDENER GROSCHEN Cu zseton T:2,2-
30889.

Vegyes: Németország 1946. "Prosit 1946 / Ich bringe glück im ersten Friedensjahr" Zn újévi emlékérem + Franciaország DN "Salon du Phonographie - Paris" fém zseton + Ausztria 1950. "1. ÖSTERR. KULTURWOCHE 1950 - FÜR ÖSTERREICHS KUNST UND WISSENSCHAFT / GOLDENER GROSCHEN" Cu zseton T:2,2-

Rufpreis:
800 HUF
2db klf külföldi emlékérem, az egyik fa alapon T:2 2pcs of diff commemorative medals, one on wooden base C:XF
30890.

Rufpreis:
800 HUF
1981. PAX OPTIMA RERVM A DNT MDCXLVIII / MONAST CI EPLIS LOCV PACIS VNLIS fémjel nélküli Ag utánveret (11,54g) T:1 (eredetileg PP)
30891.

1981. "PAX OPTIMA RERVM A DNT MDCXLVIII / MONAST CI EPLIS LOCV PACIS VNLIS" fémjel nélküli Ag utánveret (11,54g) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
1987. CAESAR APUISGRANI IOSEPHUS PUANDO SAGRATUS 1706 / SENATUS ISTA IUVENTUTIMERITAE DAT DONA fémjel nélküli Ag utánveret (11,19g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
30892.

1987. "CAESAR APUISGRANI IOSEPHUS PUANDO SAGRATUS 1706 / SENATUS ISTA IUVENTUTIMERITAE DAT DONA" fémjel nélküli Ag utánveret (11,19g/30mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
1988. CAR PHIL DGCPR SRT ARCHIT ET EL / MDCCXIX fémjel nélküli Ag utánveret (11,33g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
30893.

1988. "CAR PHIL DGCPR SRT ARCHIT ET EL / MDCCXIX" fémjel nélküli Ag utánveret (11,33g/30mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
~2004. Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija jelzett Ag emlékérem (31,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija hallmarked Ag commemorative medallion (31,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)
30894.

~2004. "Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija" jelzett Ag emlékérem (31,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. "Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija" hallmarked Ag commemorative medallion (31,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)

Rufpreis:
6 000 HUF
~2004. Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije hallmarked Ag commemorative medallion (31,16g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)
30895.

~2004. "Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. "Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije" hallmarked Ag commemorative medallion (31,16g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF