Militaria

Zahl der Lose: 92

1891 K.u.k. katonai alakulat a Balkáni háborúban csoportkép. Üvegezett keretben. / k.u.k. soldiers in the Balkan war. 42x28 cm
12711.

Rufpreis:
4 000 HUF
Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
12712.

"Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1916 Kórházvonat és Magyar Vöröskereszt. az I. világháborúban. Kassai pályaudvar, menázsi osztás 3 db fotólap és képeslap + 1 levélzáró. Kartonon (nincs felragasztva) kísérő szövegekkel
12713.

Rufpreis:
5 000 HUF
10
Magyar Néphadsereg réz-zománc falitál, eredeti foltos dobozában, jelzés nélkül, d: 30,5 cm
12714.

Rufpreis:
3 000 HUF
1942 Rétság, kitöltetlen levente származási táblázat
12715.

Rufpreis:
2 000 HUF
1890 Louis Vallet (1856-1940 Lovas katonákat ábrázoló 5 db színes fametszet. / Wood engravings of horses and soldiers. Paper size 26x34 cm
12716.

Rufpreis:
5 000 HUF
1917 A szegedi 5 népfelkelő gyalogezred II. hadtápzászlóaljának katonái. 2 db érdekes eredeti fotó és egy számolócédula tablón.
12717.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1910 2 db nagyméretű, katonákat is ábrázoló fotó kartonon .30x36 cm
12718.

Rufpreis:
800 HUF
1961-1974 Honvédelem folyóirat 37 száma, változó állapotban, a korai évfolyamok számai szakadozott borítókkal.
12719.

Rufpreis:
5 000 HUF
12720.

Rufpreis:
4 000 HUF
1898 K.u.k. Reichs-Kriegs-Ministerium által kiadott katonai kinevező okmány fotóval
12721.

Rufpreis:
6 000 HUF
Marius... A Schleswig-Holstein csatahajó. Rézkarc, papír. Jelzett. 18x11 cm Üvegezett keretben. Ez a hajó adta le a II. világhábpró egyik első lövésait a Westerplattei csatában
12722.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF