https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarten

Zahl der Lose: 80

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1952 Horler Ferenc által rajzolt és másolt Budavár térkép és helyszínrajz. Plan de La Cille et Chateau de Bude 1749 160x70 cm
12758.

1952 Horler Ferenc által rajzolt és másolt Budavár térkép és helyszínrajz. Plan de La Cille et Chateau de Bude 1749 160x70 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
1953 Budai vár térképe, rajzolta Horler Ferenc, az egyik szélen kis szakadással, 80x238 cm
12759.

1953 Budai vár térképe, rajzolta Horler Ferenc, az egyik szélen kis szakadással, 80x238 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1943 Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen Teilen Ostungarns, lépték nélkül, a Siebenbürgen und seine Völker (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp.-Lipcse-Mailand, 1943, Danubia) kötetből, 53×45,5 cm
12760.

1943 Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen Teilen Ostungarns, lépték nélkül, a Siebenbürgen und seine Völker (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp.-Lipcse-Mailand, 1943, Danubia) kötetből, 53×45,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1941 Román települések Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, lépték nélkül, az Erdély és népei (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp., 1941) kötetből,                                                                     53×45,5 cm
12761.

1941 Román települések Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században, lépték nélkül, az Erdély és népei (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp., 1941) kötetből, 53×45,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1941 Die Bevölkerungsdichte der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm
12762.

1941 Die Bevölkerungsdichte der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Zahl der Gebote:
0
1941 Verwaltungsübersicht der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm
12763.

1941 Verwaltungsübersicht der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
3
Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.
12764.

Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
1942 Kárpátalja / Podkarpatiya / Karpatenland / Subcarpathie / Subcarpazia, 1:200000, M. Kir. Honv. Térk. Int., 2. kiad. (1942. máj. 1-jei határok), kis gyűrődésekkel, 96×74 cm
12765.

1942 Kárpátalja / Podkarpatiya / Karpatenland / Subcarpathie / Subcarpazia, 1:200000, M. Kir. Honv. Térk. Int., 2. kiad. (1942. máj. 1-jei határok), kis gyűrődésekkel, 96×74 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Readers Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
12766.

Reader's Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000.  Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county
12767.

Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000. Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Európa gazdasági térképe. 100x140 cm
12768.

Európa gazdasági térképe. 100x140 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Homann, Johann Baptist (1663-1724): Csehország, Morvaország az Olmüci részek térképe. Rézmetszetű térkép.. Paszpartuban.  / Map of the Moravian kingdom, Olomutz part. In paspartu 57x43 cm
12769.

Homann, Johann Baptist (1663-1724): Csehország, Morvaország az Olmüci részek térképe. Rézmetszetű térkép.. Paszpartuban. / Map of the Moravian kingdom, Olomutz part. In paspartu 57x43 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse