Drucksachen

Zahl der Lose: 222

cca 1898 a Vakok Országos Tanintézete 2 db báli meghívója
12838.

Rufpreis:
2 000 HUF
12839.

Rufpreis:
800 HUF
1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
12840.

Rufpreis:
4 000 HUF
12841.

Rufpreis:
1 000 HUF
12842.

Rufpreis:
4 000 HUF
1900 Firenze és Padova két leporellófüzet 32 képpel
12843.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1900 Firenze, Milano, Pavia 5 db leporello-füzet, nagyrészt jó állapotban
12844.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1900 Ricordo di Roma, leporelló könyvecske számos képpel, félvászon kötésben
12845.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900 Album von Karlsbad, leporello, széteső állapotban
12846.

Rufpreis:
1 000 HUF
12847.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900 8 db olasz leporelló könyv (Róma, Nápoly, Velence, Padova, Milánó), példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
12848.

Rufpreis:
8 000 HUF
12849.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF