https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 222

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.
12922.

1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
12923.

1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1937 Saint-Hubert Club Médical. Paris, 1937, OTEP, Ozanne&C. Számos illusztrációval, reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, szakadt gerinccel és borítóval, francia nyelven./Paperbinding, with damaged spine, in French language.
12924.

1937 Saint-Hubert Club Médical. Paris, 1937, OTEP, Ozanne&C. Számos illusztrációval, reklámokkal. Illusztrált papírkötésben, szakadt gerinccel és borítóval, francia nyelven./Paperbinding, with damaged spine, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1938 Az Esti Ujság június 18-i száma Horthy Miklós 70. születésnapjára alkalmi címlappal
12925.

1938 Az Esti Ujság június 18-i száma Horthy Miklós 70. születésnapjára alkalmi címlappal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
10
1938 Chmura Foto 1938-1939. Árjegyzék. Bp.,1938, Athenaeum, 63 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
12926.

1938 Chmura Foto 1938-1939. Árjegyzék. Bp.,1938, Athenaeum, 63 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
1938 Budapest Székesfőváros V. kerület, Honvéd-utcai cukrász, sütő és molnár szakirányú és általános jellegű fiú iparostanonciskola értesítője. Az 1937-38. iskolai évről. Az iskola fennállásának 11. évében. Közzétette Bíró József. Bp.,1938, Az Iskola Igazgatósága, Paulovits Imre-ny., 20 p. Papírkötés, benne a tanulók és tanárok névsorával.
12927.

1938 Budapest Székesfőváros V. kerület, Honvéd-utcai cukrász, sütő és molnár szakirányú és általános jellegű fiú iparostanonciskola értesítője. Az 1937-38. iskolai évről. Az iskola fennállásának 11. évében. Közzétette Bíró József. Bp.,1938, Az Iskola Igazgatósága, Paulovits Imre-ny., 20 p. Papírkötés, benne a tanulók és tanárok névsorával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1938 Katolikus Háziasszonyok Országos Szövetsége főzőtanfolyamának oklevele, Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné és Héjjas Pálné aláírásaival, pecséttel
12928.

1938 Katolikus Háziasszonyok Országos Szövetsége főzőtanfolyamának oklevele, Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné és Héjjas Pálné aláírásaival, pecséttel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1938 A karmelita szegényotthon fényképes adománykérő lapja
12929.

cca 1938 A karmelita szegényotthon fényképes adománykérő lapja

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap. A Pesti Hirlap karácsonyi albuma, sok képpel, szakadt borítóval,a gerincen kis hiánnyal.
12930.

1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap. A Pesti Hirlap karácsonyi albuma, sok képpel, szakadt borítóval,a gerincen kis hiánnyal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
1938 kb 30 db színházi műsor plakát és műsorfüzet
12931.

1938 kb 30 db színházi műsor plakát és műsorfüzet

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1938-1939 Az Est Hármas könyve 1938+1939. Papírkötésben, az egyik borítója gyűrött, a másik gerince sérült.
12932.

1938-1939 Az Est Hármas könyve 1938+1939. Papírkötésben, az egyik borítója gyűrött, a másik gerince sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1939 Neuer Bauernkalender / Új parasztkalendárium. színes fametszetű képekkel 28p
12933.

1939 Neuer Bauernkalender / Új parasztkalendárium. színes fametszetű képekkel 28p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse