Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

Szilágyi János: Aquincum. Bp., 1956 MTA: Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15060.

Rufpreis:
800 HUF
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben
15061.

Rufpreis:
3 000 HUF
Varjú Elemér: Magyar várak. Bp., Műemlékek Országos Bizottsága és a Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15062.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-V. Kötet. A VI-VII. Kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+544+479+1+479+1+588+499 p.  Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, egy kötet gerincén sérüléssel, megviselt állapotban.
15063.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Gáspár Ferencz: Kelet- és Hollandus India. A Föld körül. III. kötet. Bp.,1906, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15064.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói műanyag védőfóliában, a lapéleken folttal. Reprint kiadás.
15066.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szalai Béla: Magyar várak, városok, falvak metszeteken. 1515-1800. I. kötet: A mai Magyarország. Kiegészítések 1. 2003, Publikus Bt. Kiadói papírkötés. A szerző, Szalai Béla által Széll Péter bajai polgármesternek dedikált.
15067.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Laklia Tibor: A harmadik. A MAORT pusztaszentlászlói üzeme. 1941-1951. Magyar Olajipari Múzeum Közleményei 30. Zalaegerszeg, 2006, Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói papírkötés.
15068.

Rufpreis:
1 200 HUF
A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp., 2012. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, egyébként jó állapotban.
15069.

Rufpreis:
1 400 HUF
15070.

Rufpreis:
1 600 HUF
15071.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF