Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 161

15735.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája II. kötet. K-O Bp., 1993, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói műbőr kötés, sérült kiadói papírborítóban
15736.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája III. kötet. P-S Bp., 1998, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói kartonálásban
15737.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája V. kötet.Kiegészítések, pótlások, névmutató. A-ZS Bp., 1993, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói kartonálásban
15738.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
Ossendowski: Lenin I-II. Fordította Torday Géza. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, I. kötet gerincnél kissé szakadt, sarkainál kopott,
15739.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15740.

Rufpreis:
3 000 HUF
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1990, Gondolat - Officina Nova. 2., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15741.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Dedikált példány! Bp., 2006. XX. sz. intézet. Kiadói kartonálásban
15742.

Rufpreis:
2 000 HUF
15744.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Kerekesházy József: Egy régi magyar generális és kora. (Czifferi és Kerekesházi Kerekes Zsigmond báró, a Mária Terézia Rend lovagja 1720-81.) Különlenyomat. Bp.,1938, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda, 56 p.+2 t. Kiadói szakadt, sérült papírkötésben.
15745.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hornyánszky Lajos: Bacsányi János és kora. Bp. 1907, Hornyánszky. 1 t. 535 p. Modern egészvászon-kötésben, könyvtári pecsétekkel.
15746.

Rufpreis:
2 400 HUF
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kis kopásnyomokkal a borítókon, az első kötet gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15747.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF