Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Benedek Elek: Erdélyi népmondák. Magyar Nép Könyvtára 18. sz. Kolozsvár/Cluj, 1926, Minerva, 116 p. Félvászon-kötésben, amatőr módon javított gerinccel, és kötéssel, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel, tollas bejegyzéssel.
17585.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wass Albert: A titokzatos őzbak. Történetek egy ember életéből. Bp.,1941, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító hátoldalán kis hiánnyal.
17586.

Rufpreis:
3 000 HUF
Wass Albert: Csaba. Bp., 1940, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17587.

Rufpreis:
2 000 HUF
Wass Albert: Farkasverem. 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17588.

Rufpreis:
2 000 HUF
Wass Albert: Mire a fák megnőnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon kötés, belül a címlap vágott.
17589.

Rufpreis:
2 000 HUF
17590.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vadas György: Wagner Richárd világnézete. Vác, 1929, Pestvidéki Nyomda, 58+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Vadas György által  Dr. Löwenheim Miksa rabbi, vallástanár részére dedikált példány.  Löwenheim Miksa kedves, jó barátomnak őszinte szeretettel, Vác, 1929. ápril. 3.
17591.

Vadas György: Wagner Richárd világnézete. Vác, 1929, Pestvidéki Nyomda, 58+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Vadas György által Dr. Löwenheim Miksa rabbi, vallástanár részére dedikált példány. "Löwenheim Miksa kedves, jó barátomnak őszinte szeretettel, Vác, 1929. ápril. 3."

Rufpreis:
3 000 HUF
17592.

Rufpreis:
1 200 HUF
17593.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17594.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Ady Endre: Levelek Párisból. Válogatotta: dr. Földessy Gyula. (Bp.), 1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Első kiadás. Számozatlan példány. Átkötött félvászon-kötés, az elülső papírborítót az elülső kötéstáblára kasírozták.
17595.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. Kiadói kissé kopott műbőr-kötésben. 1931-es kiadás reprintje. Számozott (500/322.) példány.
17596.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF