Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 269

Fekete István: Karácsonyi látogatók. Vál. és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor. Bp.,1989,Móra. Kiadói papírkötés.
17262.

Rufpreis:
1 200 HUF
17263.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Cholnoky Viktor: Néhusztán meséiből és egyéb elbeszélések. Bp., 1913, Franklin. Kissé foltos lapokkal, későbbi félműbőr kötésben.
17264.

Rufpreis:
1 400 HUF
17265.

Rufpreis:
1 600 HUF
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1902. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Díszes, kissé kopott vászonkötésben.
17266.

Rufpreis:
1 000 HUF
Roth, Joseph: Hiob. Bp., 1932, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
17267.

Rufpreis:
800 HUF
Gonda József: Semper idem. Rovások, feljegyzések, meglátások, impressziók, kritikák. Előszót írta hozzá: Ignotus. Békéscsaba, 1912. Tevan. Fűzve, illusztrált papírborítékban .Szélén gyűrődésekkel .
17268.

Rufpreis:
1 000 HUF
17269.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kriza János: Vadrózsák III. kötet. Székely népköltési gyűjtemény. Bp.,1943, Bibliotheca, 208 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
17270.

Rufpreis:
1 000 HUF
17271.

Rufpreis:
1 000 HUF
Halmágyi Sándor: Saphira. II. kötet. Kolozsvár, 1859, Szerzői kiadás, 278 p. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17272.

Rufpreis:
1 200 HUF
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerk. és bevezetéssel ellátta: Szíj Rezső. Bp.,1943, Misztófalusi. Kiadói illusztrált papírkötés.   Benne Ady Endre, Móricz Zsigmond, Szabó Dezső, Móra Ferenc, Tamási Áron, és mások írásaival.
17273.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF