Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 58

~1960-1970. Bajza Gimnázium - Hatvan zománcozott fém jelvény (28x31mm) T:2
31039.

~1960-1970. "Bajza Gimnázium - Hatvan" zománcozott fém jelvény (28x31mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1963. Magyar Atlétikai Szövetség - III. Csapat 1963 fém díjérem (39mm) + 1969. Szolnok Gátfutó III. fém díjérem (40mm) T:2
31040.

1963. "Magyar Atlétikai Szövetség - III. Csapat 1963" fém díjérem (39mm) + 1969. "Szolnok Gátfutó III." fém díjérem (40mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1966. Vöröskő 1966 zománcozott fém jelvény (19x27mm) T:1- kis patina
31041.

~1966. "Vöröskő 1966" zománcozott fém jelvény (19x27mm) T:1- kis patina

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
~1970. A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel T:1-
31042.

~1970. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
1974. A Magyar Rádió Futó-Kocogó Verseny fém emlékérem (40mm) + DN Budapesti Tanácsi Ipar (37mm) T:2,2-
31043.

1974. "A Magyar Rádió Futó-Kocogó Verseny" fém emlékérem (40mm) + DN "Budapesti Tanácsi Ipar" (37mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. Szakma Ifjú Mestere zománcozott fém kitüntetés tokban T:2 a csillag műanyag része levált a fémről
31044.

~1970-1980. "Szakma Ifjú Mestere" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2 a csillag műanyag része levált a fémről

Rufpreis:
800 HUF
1980. Felszabadulási Emléktúra 35 zománcozott fém jelvény (35mm) T:2
31045.

1980. "Felszabadulási Emléktúra 35" zománcozott fém jelvény (35mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
2004. Athén fém olimpiai gomblyukjelvény ORNA gyártói jelzéssel (25mm) T:1-,2
31046.

2004. "Athén" fém olimpiai gomblyukjelvény "ORNA" gyártói jelzéssel (25mm) T:1-,2

Rufpreis:
2 000 HUF
2009. Szent István denár / MÉE tagsági jelvény (20mm) T:1
31047.

2009. "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény (20mm) T:1

Rufpreis:
1 400 HUF
Kis hagyaték tétel, benne Balázs István (1902-1976) operetténekes nevére kiállított emléklap A Tanácsköztársaság kikiáltásnak 40. évforudlójára üvegezett keretben, valamint Munka Érdemrend bronz fokozata, Szocialista Munkáért Érdemérem és Felszabadulási Jubileumi Emlékérem valamint 6db kiváló dolgozó jelvény T:2
31048.

Kis hagyaték tétel, benne Balázs István (1902-1976) operetténekes nevére kiállított emléklap "A Tanácsköztársaság kikiáltásnak 40. évforudlójára" üvegezett keretben, valamint Munka Érdemrend bronz fokozata, Szocialista Munkáért Érdemérem és Felszabadulási Jubileumi Emlékérem valamint 6db kiváló dolgozó jelvény T:2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
DN Csepel Vas- és Fémművek festett fém jelvény (40mm) T:2
31049.

DN "Csepel Vas- és Fémművek" festett fém jelvény (40mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
DN Csepel SC 1912 zománcozott fém kitűző T:1-,2
31050.

DN "Csepel SC 1912" zománcozott fém kitűző T:1-,2

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF