Zemplényi M. Viktor (1894-?): Porcelán mokkás készlet csendélet. Olaj,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2/Zemplenyi-M-Viktor-1894-Porcelan-mokkas-keszlet-csendelet-Olaj-vaszon-Jelzett-50x58-~II1941820
1941820
10285
344
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Zemplényi M. Viktor (1894-?): Porcelán mokkás készlet csendélet. Olaj, vászon, Jelzett. 50x58 cm
: turóczi_márk