Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 167

Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Bp., 1942, Szikra. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban, könyvtári bélyegzővel.
15808.

Rufpreis:
1 600 HUF
Labirintus sorozat 7 kötete:   Benda Kálmán: Erdély végzetes asszonya.  Péter Katalin: A csejtei várűrnő.  Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen.  Hóvári János: A hűtlen Dobó.  Szakály Ferenc: Vesztőhely az út porában.  Trócsányi Zsolt: Wesselényi Miklós hűtlenségi pere.  Szabad György: Miért halt meg Teleki László?   Bp.,1985-1987, Helikon. Kiadói papírkötésben.
15809.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Vegyes történelmi témájú könyvtétel, 4 db:   Egy ezredév. Szerk.: Hanák Péter. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.  Világtörténet évszámokban I-III. kötet. Szerk.: Engel Pál, Ormos Mária. Bp.,1982, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Benda Kálmán: Erdély végzetes asszonya. Labirintus. Bp., 1986, Helikon. Kiadói papírkötés.  Trócsányi Zsolt: Wesselényi Miklós hűtlenségi pere. Bp., 1986, Helikon. Kiadói papírkötés.
15810.

Rufpreis:
1 600 HUF
15811.

Rufpreis:
2 000 HUF
15812.

Rufpreis:
800 HUF
Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996-2000, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15813.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, szép állapotban.
15814.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15815.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ecséri Lilla: Napló, 1944.Bp., 1995. T-Twins.
15816.

Rufpreis:
1 000 HUF
Megy a rendszer, jön a rendszer, majd megbolondul az ember... 56 röplaphumora. Összeállította és jegyzetekkel ellátta: Horváth Julianna. Farkasházy Tivadar előszóval. Bp.,2006,Napvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
15817.

"Megy a rendszer, jön a rendszer, majd megbolondul az ember..." '56 röplaphumora. Összeállította és jegyzetekkel ellátta: Horváth Julianna. Farkasházy Tivadar előszóval. Bp.,2006,Napvilág. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
1 000 HUF
Georges Duby: A nő a középkorban. Bp., 2000. Corvina. Kiadói papírborítékban, új állapotban
15818.

Rufpreis:
1 600 HUF
Salamon Konrád: A harmadik út kísérlete. Bp., 1989, Eötvös. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15819.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF