Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 177

Munkácsy Mihály kiállítás. Bp., 1952, Műcsarnok, 92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a könyvtest kijár.
16718.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lovag Zsuzsa: Mittelalterliche bronzekunst in Ungarn. Bp.,1979, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16719.

Rufpreis:
800 HUF
16720.

Rufpreis:
800 HUF
Kun Imre: Harminc év művészek. Egy hangversenyrendező naplója. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16721.

Rufpreis:
1 400 HUF
16722.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
16724.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lossonczy Tamás: 1956. Bp.,1995, Új Művészet Kiadó, 4 p.+17 t.+3 p. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/33.), a művész által aláírt példány.
16725.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
16726.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16727.

Rufpreis:
3 000 HUF
16728.

Rufpreis:
1 200 HUF
Stratil, Karl: Ostseebilder. Der Mensch und die Landschaft. Berlin, 1953, Das Neue Berlin. Foltos, sérült gerincű félvászon kötésben.
16730.

Rufpreis:
800 HUF
16731.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF