Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 177

Szojka Emese-Foster Hannah Daisy: Betlehemek. Nativity Scenes. Catalogi Musei Ethnographiae 25. Bp.,2017, Néprajzi Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
16658.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16659.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Magyarország művészeti emlékei. 4. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1939. Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozatkötésben, ex libris-szel, kopott borítóval, gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
16660.

Rufpreis:
2 000 HUF
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16661.

Rufpreis:
1 200 HUF
Das große Bilderlexikon der Antiquitäten. Szerk.: Bittner, Karel. Wien, 1976, Bertelmann Lexikon-Verlag. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16662.

Rufpreis:
2 000 HUF
Iparművészeti Múzeum 2 db kiállítási katalógusa:  A 100 éves Nemzeti Színház emlékkiállítása. Bp., 1937, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, a hátsó borító hiányos, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van.   Herendi porcelán 1839-1954. Bp., 1954, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 3000 példányban.
16663.

Rufpreis:
1 600 HUF
Divald Kornél: A Magyar Tudományos Akadémia palotája és gyűjteményei. Magyarázó kalauz. Bp.,1917, MTA. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, a borítón kis szakadással.
16664.

Rufpreis:
1 200 HUF
Pérely Imre (szerk.): Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, ex librisszel, ajándékozási bejegyzéssel, viseltes állapotban.
16665.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp. 1978, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16666.

Rufpreis:
1 200 HUF
Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. Bp.,1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi.
16667.

Rufpreis:
1 000 HUF
Passuth Krisztina: Magyar művészek az európai avantgarde-ban. A kubizmustól a konstruktivizmusig. 1919-1925. Bp., 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
16668.

Rufpreis:
1 200 HUF
16669.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF