Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 69

1977. 25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény peremén jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30560.

1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1978. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva 51. Bélyegnap - Lajta Z. (55,5x65mm) T:1-
30561.

1978. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva "51. Bélyegnap - Lajta Z." (55,5x65mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
1979. Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK Ag bélyegérem bontott tokban (22x37mm) T:PP
30562.

1979. "Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK" Ag bélyegérem bontott tokban (22x37mm) T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
1979. VII. Országos Diáknapok Sopron 1979 ezüstözött fém emlékérem. Szign.: RK (88mm) T:2
30563.

1979. "VII. Országos Diáknapok Sopron 1979" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: RK (88mm) T:2

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
1980. Felszabadulás 1945-1980 Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2
30564.

1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
1980. XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)
30565.

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
1982. VIII. Női Kézilabda Világbajnokság 2db klf jelzett hollóházi porcelán plakett (80x116mm) T:1-,2
30566.

1982. "VIII. Női Kézilabda Világbajnokság" 2db klf jelzett hollóházi porcelán plakett (80x116mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 600 HUF
1987. OKISZ 1987 BNV / A bemutatott kiváló termékért elnökség Br emlékplakett eredeti dísztokban (103x103mm) T:2
30567.

1987. "OKISZ 1987 BNV / A bemutatott kiváló termékért elnökség" Br emlékplakett eredeti dísztokban (103x103mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
1996. A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)
30568.

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
2004. Szövetség a békéért, a fejlődésért - Magyaroszág taggá válása / Nem országokat egyesítünk, hanem embereket peremen jelzett Ag emlékérem,tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
30569.

2004. "Szövetség a békéért, a fejlődésért - Magyaroszág taggá válása / Nem országokat egyesítünk, hanem embereket" peremen jelzett Ag emlékérem,tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
DN Marosvásárhelyi Sport Egyesület fém sport díjérem (2x) T:2 ly.
30570.

DN "Marosvásárhelyi Sport Egyesület" fém sport díjérem (2x) T:2 ly.

Rufpreis:
1 000 HUF
DN II. Rákóczi Ferenc Br emlékplakett falapon, akasztóval (a plakett 90mm) T:2
30571.

DN "II. Rákóczi Ferenc" Br emlékplakett falapon, akasztóval (a plakett 90mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF