Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 166

László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp.,1988, Múzsák. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15825.

Rufpreis:
2 000 HUF
Darvay Nagy Adrienne: A mesebeli szentmadár. Képek a kolozsvári hivatásos magyar színjátszás 200 évestörténetéből. Kolozsvár, 1992, Héttorony Könyvkiadó-Kolozsvári Állam Magyar Színház. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldalán sérüléssel.
15826.

Rufpreis:
1 000 HUF
Friedrich Sieburg: Robespierre. Ford.: Lányi Viktor. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
15827.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címerein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15828.

Rufpreis:
4 000 HUF
Alan Millard: A bibliai idők kincsei. Bp.,1994,Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15829.

Rufpreis:
2 400 HUF
15830.

Rufpreis:
2 000 HUF
15831.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Niccoló Machiavelli művei I-II. kötet. A jegyzeteket írta Herczeg Gyula. Bp., 1978, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15832.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15833.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kolligátum, 5 db:   Taine Hippolit Adolf: A görög művészet bölcselete. Fordította: Dr. Ferenczi Zoltán.;  Kemény Zsigmond: Élet és irodalom.;  Lessing G. E.: Laokon, vagy a festészet és költészet határairól. Fordította: Braun Zsigmond.;  Plutarchos: Perikles. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Tóth Rezső bevezetésével.;  Kont Ignác: Aristophanes.;  Bp., 1877-1898, Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.
15834.

Rufpreis:
1 600 HUF
Valeriu Marcu: Machiavelli. A hatalom iskolája. Fordította: Szegő István. Bp.,1937, Rekord. Átkötött modern egészvászon-kötés, egy lap kijár.
15835.

Rufpreis:
2 400 HUF
Documents sur LAffaire Mindszenty. Bp., 1949, Janvier. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papírborítóban, egyébként jó állapotban.
15836.

Documents sur L'Affaire Mindszenty. Bp., 1949, Janvier. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papírborítóban, egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF