Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 140

15794.

Rufpreis:
2 000 HUF
15795.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Kartonált papírkötésben.
15796.

Rufpreis:
1 400 HUF
Rácz István: A vikingek öröksége. Bp., 1983, Képzőművészeti. Vászonkötésben, papír védőborítóval.
15797.

Rufpreis:
1 200 HUF
Edelsheim Gyulai Ilona: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001, Európa. Papírkötésben, jó állapotban.
15798.

Rufpreis:
2 000 HUF
15799.

Rufpreis:
6 000 HUF
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV+Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp.,é.n., A Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítókkal.+Ellenforradalom a siklósi járásban. hn.,én., Mecsek nyomda. Kiadói papírkötés, foltos, a hátsó borító és az utolsó két lap sérült.
15800.

Rufpreis:
2 000 HUF
Államalapítás, társadalom, művelődés. Szerk.: Kristó Gyula. Társadalom-, és Művelődéstörténeti Tanulmányok 27. Bp., 2001, MTA Történelemtudományi Intézete. Kiadói papírkötésben.
15801.

Rufpreis:
800 HUF
Herényi Károly-Bakos Zoltán: Nemzeti gyász 1993. december 12-18. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15802.

Rufpreis:
1 800 HUF
Blos, Wilhelm: A francia forradalom. A francia közállapotok és események népszerű ismertetése 1789-től 1804-ig. Bp., 1909, Népszava Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötés, ragasztott gerinc, viseltes állapotban.
15803.

Rufpreis:
2 000 HUF
Salamon Konrád: A harmadik út kísérlete. Bp., 1989, Eötvös. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15804.

Rufpreis:
2 000 HUF
Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Bp., 1942, Szikra. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban, könyvtári bélyegzővel.
15805.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF