Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 177

16520.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vojtech Zamarovsky: A felséges piramisok. Pozsony, 1981, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16521.

Rufpreis:
1 000 HUF
Steffen Wenig: A nő az ókori Egyiptomban. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16522.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kákosy László-Varga Edith: Egy évezred a Nílus völgyében. Memphisz az Óbirodalom korában. Bp.,1970, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16523.

Rufpreis:
1 600 HUF
Györffy György: István király és műve. Bp.,1977, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16524.

Rufpreis:
1 000 HUF
Henri Lhote: Sziklafestmények a Szaharában. Fordította: Havas Ernő. Bp.,1977, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16525.

Rufpreis:
1 000 HUF
16526.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a lapéleken kis folttal, de belül jó állapotban.
16527.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1901., Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.
16528.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított, kopott, gerinccel.
16529.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Johannes Brondsted : A vikingek. Bp.,1983, Corvina. Fekete-fehér fotókkal, egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16530.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Erdélyi László: Magyar Történelem. Új rendszerben. Bp.,1931, Szerzői kiadás, VIII+198+2 p. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
16531.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF