Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 320

Koronázási album.  Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel.   Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Bp., 1917, Érdekes Újság. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, a kötése laza, a gerincén kis sérüléssel.
17383.

Rufpreis:
5 000 HUF
20
17384.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
A Pesti Hírlap lexikona. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Javított műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
17385.

Rufpreis:
800 HUF
Monok István: Kincsek a nemzet könyvtárából. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17386.

Rufpreis:
3 000 HUF
17387.

Rufpreis:
800 HUF
17388.

Rufpreis:
4 000 HUF
17389.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az Újság ajándéka. Kiadói félbőr kötésben, sérült borítóval, gerinccel, amatőr módon javított gerinccel, sérült, kijáró lapokkal, illusztrációkkal, rossz, sérült állapotban.
17390.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az "Újság" ajándéka. Kiadói félbőr kötésben, sérült borítóval, gerinccel, amatőr módon javított gerinccel, sérült, kijáró lapokkal, illusztrációkkal, rossz, sérült állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gömöri Jenő Tamás: A magyar nyelvhez. DEDIKÁLT! Bp., 1942, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17391.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gy. Szabó Béla: Hónapok. 1973. Kiadói papírkötés, enyhén kopottas állapotban.
17392.

Rufpreis:
1 000 HUF
17393.

Rufpreis:
5 000 HUF
17394.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF