Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 96

Csillag István (1881-1968) 1925. Dr. Hevesi Simon Br plakett márvány alapon (61x70mm) T:2 Hungary 1925. Simon Hevesi Dr. Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (61x70mm) C:XF
30510.

Csillag István (1881-1968) 1925. "Dr. Hevesi Simon" Br plakett márvány alapon (61x70mm) T:2 Hungary 1925. "Simon Hevesi Dr." Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (61x70mm) C:XF

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Csillag István (1881-1968) 1928. Rákosi Szidi - Aetatis Svae Br plakett márvány alapon (59x76mm) T:2 Hungary 1928. Szidi Rákosi - Aetatis Svae Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (59x76mm) C:XF
30511.

Csillag István (1881-1968) 1928. "Rákosi Szidi - Aetatis Svae" Br plakett márvány alapon (59x76mm) T:2 Hungary 1928. "Szidi Rákosi - Aetatis Svae" Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (59x76mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest Br emlékplakett, fatokban (80mm) T:1-
30512.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br emlékplakett, fatokban (80mm) T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2004. MÉE Bajai Csoport - Szt. István országa újra Európában ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30513.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2004. "MÉE Bajai Csoport - Szt. István országa újra Európában" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
1 000 HUF
13
Farkas Béla (1885-1945) 1948. INTER SILVAS ACADEMI QAERERE VERVM / D.D. INST. HVNG. AD BIOLOGIAM PERVESTIGANDAM TIHANY LAGO BALATON kétoldalas Zn emlékérem (49mm) T:1-,2
30514.

Farkas Béla (1885-1945) 1948. "INTER SILVAS ACADEMI QAERERE VERVM / D.D. INST. HVNG. AD BIOLOGIAM PERVESTIGANDAM TIHANY LAGO BALATON" kétoldalas Zn emlékérem (49mm) T:1-,2

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Fritz Mihály (1947-) 1996. 100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996 Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1-
30515.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996" Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
800 HUF
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag és Br emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1- patina Adamo ST2
30516.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1- patina Adamo ST2

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Gömbös László (1926-) 1982. Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982 Br emlékérem (78mm) T:1-
30517.

Gömbös László (1926-) 1982. "Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982" Br emlékérem (78mm) T:1-

Rufpreis:
4 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna Ag emlékérem (34,73g/0.640/42,5mm) T:1-  Adamo SP1
30518.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,73g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo SP1

Rufpreis:
4 000 HUF
Kiss György (1943-2016) DN Tantus Amor Operis Pharmaciae - Szt. Kozma egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (110mm) T:1-
30519.

Kiss György (1943-2016) DN "Tantus Amor Operis Pharmaciae - Szt. Kozma" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (110mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
19
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1982. Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától Br emlékplakett (~123-129mm) T:2
30520.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1982. "Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától" Br emlékplakett (~123-129mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. Renoir - Aprés le bain Br emlékérem (60mm) T:2
30521.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir - Aprés le bain" Br emlékérem (60mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF