Plakat

Zahl der Lose: 34

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Herkules Gyomorkeserű plakátterv, tempera, papír, jelzett, gyűrődéssel, 24×17 cm
13043.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
1977 Hont-Varsányi Ferenc (?-?): Ők ketten, filmplakát, rendezte: Mészáros Márta, hajtásnyommal, 79x57 cm
13044.

Rufpreis:
3 000 HUF
1988 Illés János (?-): Nyitott ablak, magyar film plakát, főszerepben: Kabos László, Bodrogi Gyula, hajtott, 81x56 cm
13045.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kemény György (1936 - ): 1400°. Féner Tamás fotókiállítása. Bp., Magyar Fotóművészek Szövetsége-Magyar Munkásmozgalmi Múzeum, 58x83 cm.
13046.

Rufpreis:
1 600 HUF
1990 Kemény György (1936-): Hejha...! a Fidesz választási plakátja a helyhatósági választásokon, 49,5x69 cm
13047.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kőszegi Judit (1944-): Edzett ifjúság, iskolatej. Tejipar plakát. Ofszet, Bp., Magyar Hirdető, Zalaegerszeg, Zalaegerszegi nyomda, 42x30 cm
13048.

Rufpreis:
2 400 HUF
1979 Müller Ilona (1929-): Ördögmalom. NDK mesefilm összeállítás 7-10 éves gyerekeknek plakát, sérülésekkel, 83x58,5 cm
13049.

Rufpreis:
1 000 HUF
1935 Ernest Roose (1887-1965): Kempo ásványvíz és limonádé, belga reklámplakát, lithográfia, 85x60 cm / Kempo Belgian mineral water and lemonade advertisement poster, lithography, 85x60 cm
13050.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1977 Varga Judit (1950-): Fonográf együttes plakát, sarkánál szakadás, 58x83 cm
13051.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ausstellung Louis Held/Louis Held, Ein Held Pionier des realistischen Bildberichtes und der Kinematographie, 2 db német nyelvű kiállítási plakát, 47x66 cm x2
13052.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1985 Kiss and Roundkicks zenekar plakát, hajtásnyommal, üvegezett keretben, 65×45 cm
13053.

Rufpreis:
5 000 HUF
1989 Paul Gauguin kiállítás a párizsi Nemzeti Galériában, plakát, fém keretben, 61x40 cm / Paris, Gran Palais Paul Gauguin exhibition poster, in frame, 61x40 cm
13054.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF