Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 411

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp.,1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.   A szerző, Gárdonyi Lajos (1896-1945) által aláírt.  A színész, komikus politikai okok miatt 1940-től csak az Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület (OMIKE) előadásain léphetett fel. Később behívták munkaszolgálatra, a szerbiai Borba vitték, ott élte a halál.
17501.

Rufpreis:
1 600 HUF
17502.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kis Ferenc: Így vagyunk együtt. Versek. Kassák Lajos előszavával. Debrecen,(1931), Korvin-ny. Kiadói papírkötés. Első kiadás. A szerző első megjelent kötete.
17503.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kis Ferenc: Fegyvertelen. Kis Ferenc versei. Bp.,(1936),Wollner Nyomda. Kiadói papírkötés, a borítón kis folttal. Első kiadás. A szerző által dedikált példány.
17504.

Rufpreis:
1 600 HUF
17508.

Rufpreis:
1 600 HUF
Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki Bp., 1983. Helikon. Reprint. Dombornyomott aranyozott egészbőr kötésben.
17509.

Rufpreis:
1 600 HUF
Molnár Ferenc: Útitárs a számüzetésben. Jegyzetek egy önéletrajzhoz. Fordította: Stella Adorján. Bp.,1999, Pallas. Kiadói kartonált papírkötésben,
17510.

Rufpreis:
800 HUF
Gyarmathy, Michel: Mosolyok és könnyek. Paris, 1970. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17511.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hajduska István: A zöld kalpag. Bp.,1963, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF
17513.

Rufpreis:
1 000 HUF
17514.

Rufpreis:
1 600 HUF
17515.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF